Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2253
  • 12580
  • 58

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

@tamaramarshyna  z marszu w Mój Orange, wyłącz wszystkie usługi Premium i Prenumerata https://www.orange.pl/twojekonto/?_ga=2.117156545.69673098.1602835335-392925938.1602835335 , lub poproś konsultanta by to zrobił, dziwi mnie fakt że zaraz tego nie zrobiłaś, ja mam poblokowane wszystko i sprawdzam często, czy blokady są, bo bywa że się wyłączą.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Dziękuję za odpowiedż, tak i zrobiłam w marcu 2023, ale chodzi o to, jak zwrócic pieniądze, którę naliczony za tę usługi. Myślie, w ten sposób Orange oszukuje wielu klientów, włączają te usługi bez zgody klientów. Pozdrawiam Tamara


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Orange ma u siebie usługę zamów z Orange. Ale pytanie dlaczego usługodawca przesyła informacje, że ma to być doliczone.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6081
  • 24885
  • 210

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

@tamaramarshyna 

Na Twoim miejscu zwrocilbym się do adwokata. Tu nic Ci sensownego nie poradzimy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 333
  • 2141
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


@Kimirikonapisał(-a)

Orange ma u siebie usługę zamów z Orange. Ale pytanie dlaczego usługodawca przesyła informacje, że ma to być doliczone.


Bo usługodawcy tak wygodniej - nie musi z nami zawierać umowy, nie musi znać naszych pełnych danych, wszystko to ogarnia pośrednik czyli Orange. Złoty deal, obupólny zysk, tylko my tracimy kasę i nerwy...