Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Piotrekk85Dzięki za te sugestie a szczególnie za "może"Wiem co klikam i z laptopa też nie dzwoniłm do BOK! Mam fajsa tylko na laptopie i w nim numeru telefonu nie udostępniłem.A z fajsa fotki wysyłam od wielu lat i żadnych doliczeń nigdy nie było.

W poprzednim miesiącu miałem sporo tych BOK i to jeden za drugim?Czekam dalej na rozwój wydarzeń,ile jeszcze mi do końca rozliczenia tych cudeniek doliczą?A ten tekst  "Witam itd."był przezemnie wysłany na poczcie za odpowiedź na moją reklamację.

pozdro..........W komórce zablokowłem 20 dni tenu nr."48+500" i "500" a ktoś dalej mnie skubie tymi usługami?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

A w jaki sposób kontrolujesz opłaty?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Piotrekk85Rozbieram na czynniki pierwsze PDF przysłany mi na pocztę. 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Ja nic nie wysyłam na pocztę więc czemu mnie oznaczyłeś we wpisie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Dziwne? To mało powiedziane, skończył mi się net więc w tej sprawie musiałem zadzwonić rozmowa kosztowała ponad 30 zł. Najgorsze że mimo ustalenia że mam mieć włączony dodatkowy pakiet, nie włączono mi go i musiałem nazajutrz zadzwonić ponownie 😞 Gdyby mój klient dzwoniąc do mnie żeby złożyć zamówienie lub reklamację musiał tyle płacić to szybko bym go stracił. Ale może się nie znam, wielki biznes rządzi się własnymi zasadami. Na szczęście już niedługo, a córki telefon na kartę przenoszę przy najbliższej okazji. Dobranoc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Aby rozmowa kosztowała 30 zł, musiałbyś rozmawiać ponad półtorej godziny. Jeśli tyle to trwało, to rzeczywiście jest wiele do naprawy - ale raczej pod kątem szybkości obsługi.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Koszt rozmowy z ekspertem Orange.png

Masz rację  to rozmowa z ekspertem tyle kosztuje, rozmowa z amatorem jest tańsza. W moim przypadku to jednak "amator" rozwiązał mój problem, ekspert nie był wstanie włączyć 10gb za 10 zł, ale rozmowa kosztowała 32 zł. Dla mnie to nie jest normalne. Mój błąd, nie zwróciłem uwagi że na początku jest podana informacja o koszcie minuty rozmowy, a może nie sądziłem że będzie tyle trwała. Ale nie sądziłem że lider na rynku będzie się uciekał do takich metod. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Nie wiem kto Ci polecał tę infolinię *900 ale tam jest tylko lepsza pomoc w konfiguracji sprzętu a nie usługi od strony sieci.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Ok Witam małe sprostowanie z Orange aplikacja nie można się połączyć bezpłatnie z BOK dawno już nie prawda kiedyś owszem można było

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Max24 obecnie jedyne bezpłatne metody kontakty z BOK Orange to mail na adres bok@orange.pl lub czat na portalu Mój Orange.

Dodatkowo możesz zawsze przekazać zgłoszenie do BOK za pośrednictwem Salonu lub listownie na poniższy adres korespondencyjny:

Orange Polska S.A.,
ul. Jagiellońska 34,
96-100 Skierniewice