Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Witam,

po ostatniej fakturze, aż się boję zadzwonić na infolinię.

Czy to normalne, że klient Orange płaci za połaczenie z infolinią Orange? Podkreślam nie z sextelefonem, czy z infolinią konkurencyjnego operatora. Inaczej mówiąc. mam abonament z darmowymi rozmowami z wszystkimi numerami wszystkich sieci, natomiast jak dzwonię po poradę lub informację o interesujących mnie usługach do WŁASNEGO operatora, to za to muszę zapłacić extra. 

69 ODPOW. 69

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Opłata za połączenie z numerem jest oddzielną pozycją w cenniku.
Możesz zadzwonić przez aplikację mój Orange bezpłatnie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@PPiotr_ 

 

niestety, od jakiegoś czasu (kilka lat) takie połączenia są poza pakietem... Ale jeśli masz smartfon to możesz za darmo połączyć się z BOK dzięki aplikacji Mój Orange - trzeba się do niej zalogować danymi jakie masz dla numeru komórkowego (takie jak na WWW Mój Orange) i u dołu ekranu znajduje się przycisk połączenia z BOK - albo rozmowa albo czat - do wyboru - z określenie tematu - zawęża wybór doradców/konsultantów... Tak na prawdę, jeśli posiadasz usługi mobilne (komórka) i stacjonarne np. neostrada , to łącząc się na dane komórki możesz poprosić o przełączenie do dzialu stacjonarnego i załatwić za darmo także sprawę dotyczącą usług stacjonarnych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Misiek62: nie trzeba prosić już o przełączenie, od kilku miesięcy jest oddzielna opcja by łączyć się z działem stacjonarnym.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Nie mam powodu, by Ci nie wierzyć, pewnie tak jest. Nie kwestionowałem faktu naliczenia mi paru złotych za to, że chcialem się czegoś o innych usługach operatora. Zapytałem, czy to _normalne_ (czytaj: czy to nie dziwne). Dziwne jest dla mnie to, że skuszony reklamą dzonię do _SWOJEGO_ operatora (tego wlaśnie reklamodawcy) z pytaniem o szczegóły. Do głowy mi nie przychodzi sprawdzać w cenniku, czy jego - czytaj "MOJA" infolinia jest płatna skoro dzwonię z telefonu z abonamentem gwarantującym mi darmowe rozmowy z największą konkurencją tego mojego operatora.

EOT


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Większość operatorów w Polsce ma już płatne infolinie, tylko dla starych ofert są bezpłatne.

Poza tym nie masz darmowych rozmów, to usługa nielimitowane rozmowy która ma swój regulamin i kilka numerów jest z niej wyłączonych. Także niektóre numery (skrócone od 19...) są płatne. Tak jak wszędzie.

W ramach abonamentu masz połączenia na "zwykłe" numery komórkowe i stacjonarne i też na "zwykłe" połączenia, czyli np. przekierowań, rozmów wideo (natywnych) czy połączeń konferencyjnych też nie ma.


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

To już jest normą, wszystkie infolinie tego typu są płatne. Swoją drogą Orange (i wcześniej TP) najdłużej ze wszystkich operatorów utrzymywał darmową infolinię (błękitna linia).

 

Jeśli masz telefon u innego operatora, gdzie masz pakiet na komórki (albo bez limitu) to dzwoniąc na 510 100 100 nie zapłacisz nic 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


dismayer napisał(-a):

To już jest normą, wszystkie infolinie tego typu są płatne. Swoją drogą Orange (i wcześniej TP) najdłużej ze wszystkich operatorów utrzymywał darmową infolinię (błękitna linia).

 

Jeśli masz telefon u innego operatora, gdzie masz pakiet na komórki (albo bez limitu) to dzwoniąc na 510 100 100 nie zapłacisz nic 🙂


A ja mam jeszcze tak, gdzie o 11 sekund przekroczyłem rozmowę. Gdyby nie głos lektorski, trzymałbym "fason" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Błękitna linia 19393


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Połączenie na błękitną linie nie wykorzystało Ci minut. One poszły na komórkę co widać po screenie.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Połączenie na błękitną linie nie wykorzystało Ci minut. One poszły na komórkę co widać po screenie.

To żeś mnie olśnił Emotikon: Szczęśliwy. Wziąłem kalkulator i 2,9643 : 15 min.(w zaokrągleniu). Nic się więc nie zgadza, bo w podsumowaniu Razem jest 1:15:16 i kwota raczej nie bajońska. Za 15 minut rozmowy?

Z kalkulatorem