Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

► Temat, ze względu na charakter poruszanego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykieta: Neostrada) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

jutro oddaję Liveboxa i odbiornik tv od Orange i czy przy oddawaniu muszę oddać wszystkie kable nawet RJ-11 który idzie przez kilka ścian do Liveboxa w innym pokoju?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

@Tistut  pozwolisz że dopyta, czyżby monterzy ciągnęli u Ciebie kabel od modemu do dekodera przez kilka pokoi? Nawet jeśli, to standardowy zestaw osprzętu w modemie/routerze to jest kabel zasilający i krótki kabel ethernet (rj) podobnie w dekoderze, z tym że tam dochodzi pilot... nie jestem pewny czy kabel HDMI.... też niezbyt długi. Więc to co jest w pudełku (informacja najczęściej jest w instrukcji) trzeba oddać... a, do dekodera też karta 😉 Myślę że jeśli oddasz taki zestaw, to nikt nie będzie dochodził długiego, wielometrowego kabla, zwłaszcza że został przeprowadzony przez ściany działowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

@Tistut przecież w zestawie nie było tak długiego kabla. Sprawdź po prostu co było do danego urządzenia, choćby w instrukcji i to musisz oddać.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

@Misiek62 a jeżeli nie ma możliwość wyjęcia go? Jest jakaś kara za nie oddanie go?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

@Tistut  pozwolisz że dopyta, czyżby monterzy ciągnęli u Ciebie kabel od modemu do dekodera przez kilka pokoi? Nawet jeśli, to standardowy zestaw osprzętu w modemie/routerze to jest kabel zasilający i krótki kabel ethernet (rj) podobnie w dekoderze, z tym że tam dochodzi pilot... nie jestem pewny czy kabel HDMI.... też niezbyt długi. Więc to co jest w pudełku (informacja najczęściej jest w instrukcji) trzeba oddać... a, do dekodera też karta 😉 Myślę że jeśli oddasz taki zestaw, to nikt nie będzie dochodził długiego, wielometrowego kabla, zwłaszcza że został przeprowadzony przez ściany działowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

@Misiek62 Dzięki za pomoc Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

 

Witam,

 

odświeżam. Dwa pytania, czy mogę oddać za kogoś z rodziny sprzęt (dekoder, livebox) w Salonie Orange?

Kolejne pytanie, nie mam pojęcia gdzie podział się zasilacz od dekodera, jaką karę naliczą w Salonie lub gdy odeślę sprzęt kurierem, bo rozumiem, że w przypadku odsyłki sprzętu można wysłać to kurierem?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

Możesz oddać za kogoś. Jednak najlepiej w Salonie Firmowym. Koszt zasilacza to ok 30 zł. Nie masz jakiegoś innego w domu ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

Przy niekompletnym sprzęcie może być problem z oddaniem za kogoś.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

Nie mam właśnie zasilacza, spróbuje może się uda, jak nie to niestety pozostaje wysyłka.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy - oddanie sprzętu

 

Jeszcze jedno pytanie, dokupie taki zasilacz w Salonie jeśli nie chcieli by przyjąć? Pytanie drugie, mam dekoder UHD88, on ma kieszeń na dysk, ale w zestawieniu na mój Orange nie mam go wpisanego, czyli rozumiem, że go nie było? bo umowe bardzo dawno podpisywałem, ale nie kojarzę żeby dekoder był z dyskiem.