Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odrzuca płatności Zamów z Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Witam, cały czas odrzuca moje płatności Orange i sugeruje, że mam włączona blokadę, a wszystko odblokowane i limity ustawione na 1000

 

Screenshot_2022-02-23-14-06-48-530_com.android.chrome.jpg

 

 

 

_______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Odrzuca płatności Zamów z Orange

@marzyciel1221 blokady były wyłączane teraz, czy dużo wcześniej? Jeżeli teraz, to trzeba odczekać, aż się dane przetworzą. Czasami niektóre blokady są zdejmowane dopiero przy następnym cyklu rozliczeniowym. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Odrzuca płatności Zamów z Orange

@marzyciel1221 Sprawdź status blokady Premium na czacie czy infolinii. Tak dla pewności...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Hej @marzyciel1221 , nie masz opóźnień w płatnościach za Faktury? Dużo usług masz na siebie? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Odrzuca płatności Zamów z Orange

@marzyciel1221 , skoro twierdzisz że na 1000%, to na koncie MO sprawdź, czy masz wyrażone zgody na udostępnianie do BIG-u i do weryfikacji u innych operatorów, czy nie zalegasz z płatnościami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Był problem z płatnościami w Orange, np. ja nie mogłem doładować konta. Teraz działa, spróbuj.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Tak mam wyrażone wszystkie zgody, nigdzie z niczym nie zalegam, czat mi się zawiesił nie mogę odpalić widnieje napis że czat jest otwarty w innym oknie i tam mogę kontynuować konwersacje z doradcą z tym, że te okno dawno zamknąłem, czy samo mnie przełączyło, nie pamiętam i chat wgl nie chodzi. Wszystkie usługi premium i płatności mam włączone, a gdzie się da ustawić limit jest na 1000, wszelkie blokady na mój Orange widnieją jako wyłączone, dziwne


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Czy korzystasz z innych usług jako zamów z Orange w bieżącym okresie rozliczeniowym?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Odrzuca płatności Zamów z Orange


@Katani1napisał(-a)

Był problem z płatnościami w Orange, np. ja nie mogłem doładować konta. Teraz działa, spróbuj.



@Katani1napisał(-a)

Był problem z płatnościami w Orange, np. ja nie mogłem doładować konta. Teraz działa, spróbuj.


Coś się dzieje ewidentnie, teraz nawet zalogować się nie mogę 

 

Screenshot_2022-02-23-14-45-28-540_com.android.chrome.jpg

____________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Spokojnie, coś im w systemach padło. Mi też na koncie jakieś herezje się wyświetlały przez godzinę. Spróbuj ponownie, ew. wyczyść przeglądarkę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Odrzuca płatności Zamów z Orange

Google Play, ale tam jakaś mała kwota koło 100 może 100 z groszem została wydana, wiem, że jeżeli chodzi o Google Play to limit jest chyba 200