Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 47
  • 0

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak długo można oczekiwać na zamówienie abonamentu z urządzeniami.

Zamówienie złożyłam 14.05.22r. Po 1h dostałam meila że zamówienie zostało przyjęte i jest w trakcie realizacji. Taki status jest do dnia dzisiejszego. Wybrana przesyłka dpd do domu (nie ma jak narazie nr. listu przewozowego.)

W informacji jeszcze na stronie pisało wysyłka do 3 dni roboczych. Sam fakt braku jakiegokolwiek statusu zamówienia mocno mnie dziwi. Miał ktoś podobna sytuację? Czy to normale, że tyle to trwa?

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601
Anonim

Nie dotyczy

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@Lady_Fox skontaktuj się z BOK. Po takim czasie powinien być już numer przesyłki. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 47
  • 0

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@agat13 co do linku to właśnie go czytałam i wachałam się co do tego czy to napewno meil do orange, bo nigdzie indziej nie widnieje jako kontak do nich, ale warto spróbować.

Co do czatu to owszem pisałam tam z Panem, ale nie uzyskałam żadnej sensownej odpowiedzi, jedynie tyle że nie ma wpływu na zamówienie i poinformował mnie tylko że status w trakcie realizacji i proszę czekać.. Stąd napisałam na forum. 😉 

W takim razie spróbuje napisać na tego meila i zobaczymy, jeśli nie to zaczne dzwonić. 

Dzięki śliczne, dam znać jak będę wiedziała coś więcej. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@Lady_Fox w jaki sposób zostało złożone zamówienie, internetowo, telefonicznie? Czy to nowa umowa, czy kontynuacja obecnej?

Dobrze by było przypilnować, aby umowa nie weszła w życie bez urządzenia. Jeżeli było składane poza salonem, to jest 14 dni na ewentualne odstąpienie. Ja składałem zamówienie w poniedziałek wieczorem, dziś o 14.40 przesyłka dotarła do mnie. Też miałem podana informację, że czas dostarczenia kurierem DPD 2-3 dni robocze.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 47
  • 0

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@ketrasaArtur 
Zamówienie składane na stronie internetowej, umowa jest całkiem nowa, z nowym numerem plus urządzenie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@Lady_Fox umowa elektroniczna, czy tradycyjna? Jeżeli elektroniczna, to kurier dostarcza kartę SIM i urządzenie. Warto wtedy zachować wszystkie kody, jakie przyjdą SMS-em. Inaczej nie będzie można otworzyć dokumentów elektronicznych otrzymanych na e-maila.

Jeżeli w wersji papierowej, to umowa podpisywana przy kurierze.

Ciekawe, czy nie zostanie anulowane. Czasami też się tak zdarza. Drogie urządzenie było dołączone do oferty? 

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 47
  • 0

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@ketrasaArtur Umowa tradycyjna, do podpisania przy kurierze.
Myśle, że nie mieliby powodu do anulowania zamówienia, spełniam raczej warunki które stawiają.

A też wydaje mi się, że jako firma powinni chcieć uzyskać nowego klienta, niż żebym poszła do konkurencji. 🤔 Co do urządzenia to raczej nie drogie w mojej osobistej ocenie, jak dobrze pamiętam suma samego urządzenia coś koło 1100 zł zaokrąglam bo tam były jakieś groszowe końcówki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

@Lady_Fox telefon w niewygórowanej kwocie, więc powinno przejść. Taki długi czas może wynikać z powodu podpisywania umowy w formie papierowej. W wersji elektronicznej pewnie by było szybciej. Do tego dochodzi zamówienie w weekend, ale już powinno być przygotowane do wysyłki. Trzeba pilnować i kontaktować się, niech konsultanci sprawdzają. Warto też podać podczas rozmowy numer zamówienia otrzymany na e-maila.

Anonim

Nie dotyczy

Oczekiwanie na zamówienie abonamentu z urządzeniem

Aż dziw, że oo tak długim czasie nie ma nawet numeru zamówienia. To co ewentualnie mogę zaproponować to złożenie drugiego zamówienia (o ile przepuści). Bo jakieś dziwne opóźnienie według mnie wyszło przy tym.