Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe warunki po przedłużeniu umów


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Nowe warunki po przedłużeniu umów

Witam,

we wtorek tj. 28.02 przedłużałem umowę na telefonie i internecie. Wybrałem taką ofertę, gdzie na telefonie mam wszystko no limit + 3GB internetu, a na numerze internetowym 150GB w strefie i 69 GB poza strefą. Cykl bilingowy mam 23, więc warunki powinny mi wejść po koniec miesiąca, a weszły już wczoraj. Czy tak powinno być? Nie będzie z tego tytułu dopłat? 

I trochę z innej beczki, dotyczące samych warunków. Jak napisałem na telefonie powinnem mieć 3GB (lub 2, już nie pamiętam), a mam ... ponad 60. I jeszcze jedno przy przedłużaniu powiedziano mi, że będę miał nie 150 w strefie tylko 200, a jednak mam 150.

Ktoś przedłużał ostatnio int albo tel w tej ofercie? Były podobne zdarzenia?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Nowe warunki po przedłużeniu umów

Będziesz miał dopłatę tylko za te 2 dni ze starego abonamentu. Na Mój Orange znajdziesz info od kiedy do kiedy masz okres rozliczeniowy, ale zazwyczaj jest on teraz od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Zainstaluj sobie na smartfonie aplikację Mój Orange, zaloguj się do niej pełnymi danymi i zadzwoń bezpłatnie do BOK, konsultant odpowie CI na wszystkie Twoje pytania. Nie mamy wglądu n aTwoje konto, być może "załapałeś" się na jakieś promocje, etc...więc ciężko nam określić co i jak. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32552
  • 37338
  • 1375

Nowe warunki po przedłużeniu umów

ja bym sprawdził jeszcze papiery czy to na pewno aneksy a nie nowa umowa, w większości wypadków aneksy wchodzą w życie z okresem rozliczeniowym, choć są wyjątki od tego

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Nowe warunki po przedłużeniu umów

Tak, to są aneksy.

Okres rozliczeniowy się nie zmienił ciągle jest 23.

 

Czyli mogę generalnie korzystać bez obaw, że jakiś dziwny rachunek przyjdzie?

 

Sory, że z innego konta pisze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32552
  • 37338
  • 1375

Nowe warunki po przedłużeniu umów

Sugerowałbym kontakt z BOK dla pewności. Ale jak pisał @Anonim powinno być proporcjonalne rozliczenie.