Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak przedłużenia abonamentu.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak przedłużenia abonamentu.

Witam.

Chciałem zapytać co się stanie jeżeli nie przedłuże umowy, ale też nie złożyłem wypowiedzenia ponieważ nie ma mnie w kraju, a jak byłem w salonie powiedziano mi że można tylko miesiąc wcześniej, dziś rozmawiając z konsultantem powiedział on że trzeba rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem.

Konsultant powiedział że umowa przedłuzy sie automatycznie na czas nieokreślony i będzie droższy abonament . W salonie mowili że zostanie ta sama cena. 

Nie chcę przedłuzyć poniewać oferują mi o wiele gorsze warunki niż 2 lata temu. 

Bardzo prosiłbym bym o informacje czy mogą przedłużyć umowę na nowych warunkach?

Pozdrawiam Łukasz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

brak przedłużenia abonamentu.

Wypowiedzenie trzeba złożyć wcześniej, bo jeden okres rozliczeniowy jest okresem wypowiedzenia.

Podejrzewam, że w salonie rozmawiałeś o migracji (a nie o wypowiedzeniu) na ofertę na kartę z zachowaniem obecnego numeru - wtedy to jest możliwe dopiero na 30 dni przed końcem umowy.

Cena za abonament nie ulega zmianie. Ew. jeśli masz rabaty promocyjne z obecnej umowy, to rabatów możesz nie mieć. Kwestia słownictwa....

Umowę przedłużyć możesz zawsze, jednak aneks musisz podpisać w kraju (przez kuriera, w salonie, czy w jakiś punkcie odbioru).

Ew. jak udzieliłeś komuś pełnomocnictwa notarialnego, to może pełnomocnik.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

brak przedłużenia abonamentu.

Wypowiedzenie trzeba złożyć wcześniej, bo jeden okres rozliczeniowy jest okresem wypowiedzenia.

Podejrzewam, że w salonie rozmawiałeś o migracji (a nie o wypowiedzeniu) na ofertę na kartę z zachowaniem obecnego numeru - wtedy to jest możliwe dopiero na 30 dni przed końcem umowy.

Cena za abonament nie ulega zmianie. Ew. jeśli masz rabaty promocyjne z obecnej umowy, to rabatów możesz nie mieć. Kwestia słownictwa....

Umowę przedłużyć możesz zawsze, jednak aneks musisz podpisać w kraju (przez kuriera, w salonie, czy w jakiś punkcie odbioru).

Ew. jak udzieliłeś komuś pełnomocnictwa notarialnego, to może pełnomocnik.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak przedłużenia abonamentu.

dziękuję za wyjasnienie 😉