Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 10 stycznia

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia

Ja mam Nortona na 5 urządzeń za niecałe 150 zł na rok.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/smartfony-za-pol-ceny-w-nowej-ofercie-ora...
Druga część

@Arti_Kn_Pl, to takie lekkie p.... bezzapachowe, ale dobre i to, jak nie wiadomo wszystkiego, że zacytuję:" Rabatem będą objęte wybrane modele telefonów. Lista będzie dostępna na dedykowanej stronie internetowej. Przyznanie rabatu będzie się odbywało po wprowadzeniu specjalnego kodu w trakcie składania zamówienia. . Kody będą udostępniane klientom telefonicznie, mailowo lub SMS-em, tutaj warunkiem jest wcześniejsze wyrażenie zgody marketingowej. Kod będzie można zamówić również SMS-em. Wiadomość trzeba będzie wysłać z numeru znajdującego się w ofercie Orange Love. Treść SMS-a nie jest jeszcze znana." Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

@Anonim: taka "nowomowa" to coś normalnego wewnątrz Orange. To nie są komunikaty skierowane bezpośrednio do klientów.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia

@Piotrekk85, ale klienci zainteresowani nowinkami czytają. Może lepiej byłoby wstrzymać oddech?...No tak, żeby nie ten dech, to by człowiek zdechł...niech zażyją Travisto, albo Espumisan Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

Mi się wydaje, że większość klientów potrzebuje rzetelnych informacji, a nie "szybkich" informacji. A ostatnio takie spoilery często zawierają błędy - wpis łatwo edytować lub usunąć. A temat telepolis i związków z Orange i rzetelności dziennikarskiej to odrębna historia.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 10 stycznia

Bedzie jakas nowa promocja ze swiatlowodem?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nowa oferta od 10 stycznia

Do czwartku musisz poczekać. Będzie oficjalnie wiadomo  😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

A to juz działa?

Screenshot_20190205-163006.jpg

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Nowa oferta od 10 stycznia

Dalej masz taki problem? Mi po wejściu na urządzeniu mobilnym pokazuje się strona do logowania.