Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE Wspólny i Dodatkowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE Wspólny i Dodatkowy

Witam. 

Mam pytanie odnośnie kończącej się umowy. Umowa dotyczy Smart Plan LTE dodatkowy, która kończy się 13.04 bieżącego roku. Umowa ta jest podpięta pod Smart Plan LTE Wspólny, który kończy się 13.04.2020r. Są to dwa numery. Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mogę rozłączyć pierwszy numer od oferty wspólnej i jakie możliwości mam przy kończącej się pierwszej umowy. 

 

Z góry dziękuje za podpowiedź! 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Smart Plan LTE Wspólny i Dodatkowy

Opcji jest wiele:
- nie robisz nic, numer zostaje po staremu w ofercie wspólnej,
- przedłużasz numer na numerze dodatkowym zgodnie z aktualną ofertą Orange (możesz sprawdzić na stronie głównej)
- przechodzisz na kartę, do innej sieci itp

Ogólnie napisz dokładniej co chcesz.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE Wspólny i Dodatkowy

Czyli numer w ofercie Plan Dodatkowy zostaje numerem wolnym? Natomiast kwota abonamentu wraz nałożoną opłatą za telefon pozostaje bez zmian na numerze Planu Wspólnego, który de facto również staje się numerem wolnym? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Smart Plan LTE Wspólny i Dodatkowy

Nie tak to działa.

Pod kątem formalnym w ofercie wspólnej podpisujesz dwie umowy. Jedną na numer dodatkowy, drugą na numer główny. Jeśli kończy się umowa na numer dodatkowy, to na główny pozostaje (ich czasy są liczone niezależnie jeśli były brane na różny okres lub w różnym czasie).

Jeśli kończy Ci się umowa na numerze dodatkowym, to tylko on staje się wolnym (masz możliwość działań bez extra opłat). Numer główny musi pozostać bez zmian (do czasu końca swojej umowy).

W momencie kiedy na jednym rachunku masz numer w planie głównym i dodatkowym, to masz współdzielenie usług i za pierwsze kilka z numerów dodatkowych nie płacisz. Jeśli na numerze dodatkowym zmienisz ofertę na inną (płatną), to opłata za numer główny będzie nadal bez zmian.