Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms


@Anonimnapisał(-a)

@-brtk-napisał(-a)

No w sumie racja. To zostaje Ci tylko BOK/Salon, ewentualnie, jak chcesz dziś spróbować to załatwić, to dzwonisz na BOK i jak już masz tą nową kartę kupioną, to może oni Ci to ręcznie przepiszą w systemie Twój numer telefonu, na nowy numer karty SIM.

 


Poprzez BOK nie przepiszą tej nowej karty, takie sprawy załatwia się w Salonie Orange


Poprzez BOK da się przepisać kartę, ale konsultant powiedział, że w tym momencie nie może znaleźć tej nowej karty w systemie, której numer mu podawałem. Ale zresetowal mi tą niedziałającą kartę w systemie i za ok 30 mam włączyć tel i zobaczę co będzie. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83, daj później znać, czy reset karty pomógł. . 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms


@Mariusznapisał(-a)

@maszynista83, daj później znać, czy reset karty pomógł. . 


Restet w BOK pomógł. Wszystko ustąpiło. Dziękuję każdemu z was za pomoc. Pozdrawiam. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83, Super, że udało się rozwiązać problem. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83  jeśli problem minął, masz w fonie starą SIM kartę, 5 lub więcej lat, to można ten nowy starter wykorzystać, teraz operacja przejdzie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83 teraz tylko pytanie, czy starter zakupiony do samodzielnej wymiany jeszcze zadziala jak sugeruje @Anonim, skoro byla juz proba wymiany. Zawsze byla mowa o nie uzywaniu startera do wymiany, wiec moze ten starter byc juz bezuzyteczny.

Ciesze sie, ze sprawa zostala rozwazana przez BOK Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@ketrasaArtur  próba wymiany była, ale się nie powiodła, bo sms nie dotarł, więc jeśli karta sim nie aktywowana w sieci, nadal jest do użytku 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Jeszcze dodam że nawet karta sim zarejestrowana w kiosku, bo sprzedawca nie chciał sprzedać bez rejestracji, też da się użyć na wymianę sim karty starego standardu, przerabiałem to sam i mogę to zagwarantować, tylko karta sim aktywowana (zalogowana) w sieci GSM, nie nadaje się do wymiany starej sim na nową sim (starter).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Tak wiec @Anonim jeśli karta nie została włożona do telefonu (telefon oczywiście też nie został uruchomiony z tą kartą) to można bez problemów ponownie użyć do wymiany przez SMS.

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tak wiec @Anonim jeśli karta nie została włożona do telefonu (telefon oczywiście też nie został uruchomiony z tą kartą) to można bez problemów ponownie użyć do wymiany przez SMS.


Tak właśnie jest jak piszesz, wszelkie nieudane próby nie skreślają możliwości użycia tej karty, byle jej nie używać w telefonie do połączeń czy Danych Mobilnych 😃