Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Witam. Ostatnio nagle nie można się dodzwonić na mój nr Orange. Ja wykonywać połączenia mogę, wysyłać SMS także, ale do mnie dodzwonić się nie można, wysłać SMS do mnie też się nie da. Karty nie wyjmowalem, nic nie było kombinowane. Kartę przekladalem do innych aparatów i problem ten sam. Pomóżcie 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83  problem z twoim kontem lub SIM kartą, kontakt z BOK Orange, zweryfikują to, jeśli to wina SIM karty, to wymiana za darmo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83, czy może ten problem również występuje na innych numerach Orange z Twojej okolicy? 

 

Dzisiaj jedynie możesz zadzwonić do BOK 510100100 i spróbować wyjaśnić sprawę. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Nie, ten problem występuje jedynie z tym numerem. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Mi to wygląda na problem z kartą SIM. Zgłoś to do BOK. Albo w salonie po świętach. Tam to sprawdza i wymienia Ci kartę bezpłatnie, jeżeli to będzie problem z kartą.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Jeżeli jest to nr w abonamencie to odpada ważność konta. 

 

Warto skontaktować się z BOK i zweryfikować blokady na numerze. Może też być problem z kartą SIM i konieczna może się okazać wymiana. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Jeszcze jest opcja na już, ale wtedy musisz kupić sobie starter w jakimś otwartym sklepie czy stacji. Jakby zadziałało, to wtedy składasz reklamację i oddadzą Ci pieniądze za poniesione koszty. Ale zawsze lepiej to zrobić poprzez BOK albo salon, by nie mieli się do czego przyczepić.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przez-SMS/ta-...

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

@maszynista83  problem z twoim kontem lub SIM kartą, kontakt z BOK Orange, zweryfikują to, jeśli to wina SIM karty, to wymiana za darmo.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

Próbowałem tej opcji, ale żeby ona zadziałała muszę dostać SMS zwrotny z sieci, ale nie dostaje, bo żaden SMS na ten nr nie dochodzi. 


@-brtk-napisał(-a)

Jeszcze jest opcja na już, ale wtedy musisz kupić sobie starter w jakimś otwartym sklepie czy stacji. Jakby zadziałało, to wtedy składasz reklamację i oddadzą Ci pieniądze za poniesione koszty. Ale zawsze lepiej to zrobić poprzez BOK albo salon, by nie mieli się do czego przyczepić.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przez-SMS/ta-...


Próbowałem tej opcji z podmiana kart, ale nie da rady, bo muszę dostać SMS zwrotny, a nie dostaje, bo żaden SMS na ten nr nie dochodzi. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms

No w sumie racja. To zostaje Ci tylko BOK/Salon, ewentualnie, jak chcesz dziś spróbować to załatwić, to dzwonisz na BOK i jak już masz tą nową kartę kupioną, to może oni Ci to ręcznie przepiszą w systemie Twój numer telefonu, na nowy numer karty SIM.

 

Jak problem będzie rozwiązany, to podziel się przyczyną, by inni wiedzieli co robić na przyszłość. I powodzenia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się do mnie dodzwonić ani wysłać do mnie sms


@-brtk-napisał(-a)

No w sumie racja. To zostaje Ci tylko BOK/Salon, ewentualnie, jak chcesz dziś spróbować to załatwić, to dzwonisz na BOK i jak już masz tą nową kartę kupioną, to może oni Ci to ręcznie przepiszą w systemie Twój numer telefonu, na nowy numer karty SIM.

 


Poprzez BOK nie przepiszą tej nowej karty, takie sprawy załatwia się w Salonie Orange