Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Witam serdecznie czy ktoś wie czy w tym planie komórkowym są smsy do sieci orange za darmo czy tylko rozmowy są nielimitowane do sieci oraz na numery stacjonarne, a do innych sieci  pobiera opłate w wyskokości  0,99gr. przez cały dzień.Czy ta oferta waszym zdaniem to dobry wybór, gdy się przedłuża umowę z orange? Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Pabblo, nie dostarczono Ci żadnego regulaminu oferty? Poszukam, jak znajdę to odpowiem, chyba że ktoś będzie szybszy...

 

Update: opis oferty na stronie:

 

neo10.JPGz tego co widzę, SMS-y do wszystkich, co znaczy także do Orange są płatne...

 

Oceny czy to jest korzystna oferta nie podejmę się, to jest zbyt subiektywna materia... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Pabblo, nie dostarczono Ci żadnego regulaminu oferty? Poszukam, jak znajdę to odpowiem, chyba że ktoś będzie szybszy...

 

Update: opis oferty na stronie:

 

neo10.JPGz tego co widzę, SMS-y do wszystkich, co znaczy także do Orange są płatne...

 

Oceny czy to jest korzystna oferta nie podejmę się, to jest zbyt subiektywna materia... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Ta oferta ma tylko bezpłatne połączenia do sieci komórkowej Orange i na numery stacjonarne.
Screen od @Misiek62 nie ma zastosowania, bo tam masz oddzielny plan o nazwie Smart Plan LTE Rozmowy Tu i Tam (zmodyfikowana wersja co jest na screenie).

Czy oferta jest dobra?
Sam skalkuluj, sama NEO jest tańsza, ale jak chcesz mieć simkę - to się opłaca.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Piotrekk85 dlaczego twierdzisz ze zrzut nie jest odpowiedni? Przecież to fragment zalinkowanej strony "

Neostrada z Nielimitowanymi
Rozmowami" - o której rozwiązania pyta @Pabblo ... sprawdziłeś zanim wypowiedziałeś się na temat mojego posta?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Neostrada z nielimitowanymi rozmowami a Neostrada z planem komórkowym to dwie różne promocje.

Na stronie co pokazałeś jest oferta neo+voip+ komórka w ofercie łączone Orane Open Extra lub II

Neostrada z planem komórkowym to neo + abonament SMart Plan LTE Rozmowy Tu i Tam. (bez voipa, chyba że ktoś go zamawia)

Różnica jest też taka, że w pierwszej opcji abonament jest na dwóch fakturach. W drugiej (jeśli ktoś nie przekracza abonamentu na komórce) to otrzymuje się tylko fakturę za usługi stacjonarne.

Kolejna różnica to regulamin. Plan komórkowy też się różnic tym, że w ofercie neo z planem komórkowym dodatkowo są bezpłatne stacjonarne w kraju, których nie ma biorąc w pierwszej opcji.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Piotrekk85 nie upieram się że mam rację, ale proszę byś zalinkował odpowiednią stronę bądź regulamin promocji... bo wygląda na to, że @Pabblo jeszcze nie podpisał umowy tylko rozeznaje ofertę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Niestety promocja nie jest dostępna na www, więc aktualnych wersji nie mogę znaleźć.

Regulamin dla części stacjonarnej http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2002736/4101605305.pdf
https://www.orange.pl/b/binaries/PL/656/MAS_REG19_1015_OW_SSPRTiT.PDF
Tu są stare zapisy o ofercie Super Smart Plan Rozmowy Tu i Tam, nowa to powielenie opcji dla oferty Smart Plan LTE.

Podejrzewam, że aktualne można uzyskać od sprzedawcy/BOK.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Piotrekk85

 

To ciekawe skąd autor tematu zna hasło "neostrada 10 Mb z planem komórkowym"... Jeśli nie ma jej na stronie Orange... dlatego wydaje mnie się że chodziło mu o tę którą zalinkowałem... tam są różne prędkości internetu  w tym właśnie 10Mb, opis usług wskazany przez @Pabblo:

nielimitowane połączenia na stacjonarne, 

nielimitowane połączenia do sieci (czyli Orange)

SMSy w cenie 0,99 zł dziennie... 

dokładnie jst taki jak na stronie - czy nie oznacza to że podaję właściwą stronę? A zrzut, jak wcześniej pisałem, co można łatwo sprawdzić, jest z tej właśnie strony. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Bo nie wszystkie oferty są na stronie www 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Ja nie podpisałem tej umowy , lecz czekam na kuriera z tą umową jest to neostrada do 10mb z planem komórkowym , tylko że o tym planie komórkowym jest mało informacji wszędzie nawet w regulaminie co ja dostałem na poczte. I tak sobie myślę, że są tam ukryte koszty, niby masz za darmo romowy nielimitowane do sieci orange i na stacjonrane, ale nie ma żadnego cennika do tej usługi na połączenia i sms do innej sieci.