Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Bo w tej promocji podpisujesz dwie umowy: jedną na neostradę, drugą na komórkę. To co dostałeś dotyczy usługi stacjonarnej. Umowę na komórkę zwykle dostaniesz później.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Właśnie w tym problem,że nie mam cenika, mam tylko napisane; państwa opłaty 49.90 za to, jest to usługa neostrada z planem komórkowym. I właśnie powinni odrazu poddać cennik do tego pakietu komórkowego, zobacze jak kurier przywiezie to wszystko, może tam będzie jasno napisane co z czym. Ogólnie to mam wrażenie, że są ukryte haczyki w postaci zwiększonych kosztów , oczywiście orange oferuje iż są to romowy nielimitowane do ich sieci i na numery stacjonarne , ale nie poddaje pełnego cennika co do dalszych usług w umowie planu komórkowego. Jak czytałem na jednej stronie, można odebrać coś takiego, a tej karty sim, wcale nie aktywować. Natomiast pani z orange z biura obsługi powiedziała mi,że jeśli nie jestem pewny to nie powinienem tej umowy podpisywać, a oni i tak zadzwonią z nową ofertą. Dziękuje wam za pomoc.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Przepraszam rozmowy błąd w pisaniu.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

@Pabblo Zapoznaj się dokładnie z ta umowa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Zwróć się z zapytaniem na BOK to powinni udostępnić Ci aktualne wzorce regulaminów i cenników. Haczyków nie ma tylko trzeba pamiętasz, że abonament płacisz na fakturze za stacjonarne w zwiększonej cenie neo. Za komórka oddzielna faktura przyjdzie jeśli wykonasz jakąś usługę poza abonamentem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Cennika 😄 czasami robimy błędy nie z naszej winy, wciskasz klawisz na klawiaturze i nie zadziała 😄


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

Pewnie jeszcze więcej się dowiem jak kurier zapuka z tą umową. Oczywiście mam pierwszy raz wątpliwości dlatego poruszyłem tutaj ten temat. Usługa może wydawać się fajna, ale co to za usługa jak możesz tylko rozmawiać za darmo w obrębie orange , a pisanie smsów nawet do tej sieci jest płatne. To jest właśnie ten haczyk  tej usługi .Najlepiej moim zdaniem wybrać samą neostradę bez dodatkowych kosztów które, są ukryte w planie komórkowym.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym


Pabblo napisał(-a):

Pewnie jeszcze więcej się dowiem jak kurier zapuka z tą umową. Oczywiście mam pierwszy raz wątpliwości dlatego poruszyłem tutaj ten temat. Usługa może wydawać się fajna, ale co to za usługa jak możesz tylko rozmawiać za darmo w obrębie orange , a pisanie smsów nawet do tej sieci jest płatne. To jest właśnie ten haczyk  tej usługi .Najlepiej moim zdaniem wybrać samą neostradę bez dodatkowych kosztów które, są ukryte w planie komórkowym.


@Pabblo Tez może być haczyk z Neo cena 49.90 +29.14 ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

A to 29.14 to skąd? U mnie w aneksie do umowy jest jasno napisane państwa opłaty przez 24 miesiące to 49.90.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Neostrada do 10 Mb's z planem komórkowym

A masz telefon stacjonarny na łączu analogowym na tym samym łączu co neostrada?
Jeśli nie, to zgodnie z cennikiem neo dochodzi opłata za utrzymanie łącza. https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/cennik%20us%C5%82ugi%20Neostrada.pdf