Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naciąganie neostrada


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Dzień dobry

Ostatnio moi rodzice zostali wpuszczeni w kanał przez pracownika jednego z salonów Orange. Chcieli wziąć pakiet internet+tv+tel, ale z telewizją satelitarną. Pracownik stwierdził, że jak będzie padał śnieg to nie będą mieli TV i zaproponował telewizję po kablu ADSL, na którym jest transfer maksimum 20Mbps. Rozmawiałem z sąsiadem i on ma niewiele powyżej 10Mbps, więc ani nie będzie TV ani internetu. Gdy byłem w salonie pracownik stwierdził, że nie da się zmienić umowy na TV sat. Czy jest możliwe aneksowanie umowy na taką TV? Jak dla mnie to jest maksymalne nie fair proponowanie takiej usługi. Nikt nie chce rezygnować z umowy albo kombinować z płaceniem mniej. Jeszcze nie było montera w domu. Jestem zrezygnowany i zaskoczony, że są zatrudniani tacy niekompetentni pracownicy w salonach i do tego jeszcze w placówce własnej.

Pozdrawiam

60 ODPOW. 60

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

Ake tv sat bez internetu też nie działa w Orange. Więc to nic by nie zmieniło. Orange nie ma samej tv. Można ew połączyć tv sat z internetem mobilnym ale czy tam jest dobry zasięg Orange?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Naciąganie neostrada

No ale podłączyłeś ? Nie działa ?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło o cały pakiet TV, Tel i internet i nikt nie chce rezygnować z żadnej usługi tylko mieć tv sat a nie po kablu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

Zamiana jest możliwa tylko w trybie reklamacji. Tylko musi to wynikać z problemów technicznych i potwierdzone wieloma zgłoszeniami. Na życzenie tego nie ma.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Naciąganie neostrada

Musisz uruchomić. Jak nie będzie działać to wtedy zgłoszenie techniczne i reklamacja. Nie koniecznie musi być tak, że będzie problem z TV po kablu.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Naciąganie neostrada

@Rafal_  Witaj, Rozumiem, o co ci chodzi, chcesz sat tv, bo ma więcej stacji itp. ok, ale jeśli u ciebie jest możliwość 20 MB/s i będzie działać IPTV, czyli tv po kablu to nie dadzą ci satelity, bo oferta sat jest, tylko dla tych, co internet Neostrady mają do 10 MB/s, czyli już bardzo słaby Orange nie jest telewizją satelitarną tylko Kablową IPTV i telewizja sat jest taką awaryjną usługą dla tych, co nie mają odpowiednik parametrów technicznych kablowych do jej odbioru po kablu, jeśli u ciebie jest taka możliwość to tylko IPTV. Z moje strony mogę pocieszyć jedynie, jeśli twój internet nie udźwignie, telewizji po kablu sami ci dadzą zmianę umowy na wersie satelitarną. pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

W Twojej wypowiedzi jest nie jest coś jasne. Czy doszło do aktywacji usługi? "Jeszcze nie było montera w domu". Jeśli nie ma instalacji, to można zrezygnować, odczekać miesiąc i wziąć nowe o ile będzie to jeszcze w sprzedaży.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

W żadnym wypadku nie chodzi o liczbę kanałów czy jakie cwaniakowanie. Nawet przez sat będzie mniej programów bo nie będzie w ogóle paczki Polsatow poza głównym Polsatem. Chodzi o bardzo duży i bezsensowny spadek transferu.zapomnialem napisać o multiroomie na 2 tv...........

Jakas masakra. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Naciąganie neostrada

Chłopaki mają niestety rację. Tylko tryb reklamacyjny odniesie skutek . Pociesze Cię. Może nie działać. IPTV zużywa 8Mb/sek z transmisji. Jeśli modem będzie się łączył do centrali z prędkością mniejsza niż te 8 to na IP tv nie ma szans. Musisz włączyć sam modem i zerknąć na menu na parametry łącza. Sprawdź, pokaż tu i pogadamy co dalej...