Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naciąganie neostrada

Poziom 11, Recenzent
  • 17
  • 20
  • 0

Naciąganie neostrada

Dzień dobry

Ostatnio moi rodzice zostali wpuszczeni w kanał przez pracownika jednego z salonów Orange. Chcieli wziąć pakiet internet+tv+tel, ale z telewizją satelitarną. Pracownik stwierdził, że jak będzie padał śnieg to nie będą mieli TV i zaproponował telewizję po kablu ADSL, na którym jest transfer maksimum 20Mbps. Rozmawiałem z sąsiadem i on ma niewiele powyżej 10Mbps, więc ani nie będzie TV ani internetu. Gdy byłem w salonie pracownik stwierdził, że nie da się zmienić umowy na TV sat. Czy jest możliwe aneksowanie umowy na taką TV? Jak dla mnie to jest maksymalne s*** proponowanie takiej usługi. Nikt nie chce rezygnować z umowy albo kombinować z płaceniem mniej. Jeszcze nie było montera w domu. Jestem zrezygnowany i zaskoczony, że są zatrudniani tacy niekompetentni pracownicy w salonach i do tego jeszcze w placówce własnej.

Pozdrawiam

53 ODPOW. 53

Poziom 40, Guru *****
  • 30148
  • 23314
  • 1299

Naciąganie neostrada

Ake tv sat bez internetu też nie działa w Orange. Więc to nic by nie zmieniło. Orange nie ma samej tv. Można ew połączyć tv sat z internetem mobilnym ale czy tam jest dobry zasięg Orange?

Poziom 30, Ekspert
  • 1379
  • 1703
  • 121

Naciąganie neostrada

No ale podłączyłeś ? Nie działa ?

Poziom 11, Recenzent
  • 17
  • 20
  • 0

Naciąganie neostrada

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło o cały pakiet TV, Tel i internet i nikt nie chce rezygnować z żadnej usługi tylko mieć tv sat a nie po kablu.

Poziom 40, Guru *****
  • 30148
  • 23314
  • 1299

Naciąganie neostrada

Zamiana jest możliwa tylko w trybie reklamacji. Tylko musi to wynikać z problemów technicznych i potwierdzone wieloma zgłoszeniami. Na życzenie tego nie ma.

Poziom 30, Ekspert
  • 1379
  • 1703
  • 121

Naciąganie neostrada

Musisz uruchomić. Jak nie będzie działać to wtedy zgłoszenie techniczne i reklamacja. Nie koniecznie musi być tak, że będzie problem z TV po kablu.

Poziom 30, Ekspert
  • 5903
  • 9369
  • 70

Naciąganie neostrada

@Rafal_  Witaj, Rozumiem, o co ci chodzi, chcesz sat tv, bo ma więcej stacji itp. ok, ale jeśli u ciebie jest możliwość 20 MB/s i będzie działać IPTV, czyli tv po kablu to nie dadzą ci satelity, bo oferta sat jest, tylko dla tych, co internet Neostrady mają do 10 MB/s, czyli już bardzo słaby Orange nie jest telewizją satelitarną tylko Kablową IPTV i telewizja sat jest taką awaryjną usługą dla tych, co nie mają odpowiednik parametrów technicznych kablowych do jej odbioru po kablu, jeśli u ciebie jest taka możliwość to tylko IPTV. Z moje strony mogę pocieszyć jedynie, jeśli twój internet nie udźwignie, telewizji po kablu sami ci dadzą zmianę umowy na wersie satelitarną. pozdrawiam

Poziom 40, Guru *****
  • 30148
  • 23314
  • 1299

Naciąganie neostrada

W Twojej wypowiedzi jest nie jest coś jasne. Czy doszło do aktywacji usługi? "Jeszcze nie było montera w domu". Jeśli nie ma instalacji, to można zrezygnować, odczekać miesiąc i wziąć nowe o ile będzie to jeszcze w sprzedaży.

Poziom 11, Recenzent
  • 17
  • 20
  • 0

Naciąganie neostrada

W żadnym wypadku nie chodzi o liczbę kanałów czy jakie cwaniakowanie. Nawet przez sat będzie mniej programów bo nie będzie w ogóle paczki Polsatow poza głównym Polsatem. Chodzi o bardzo duży i bezsensowny spadek transferu.zapomnialem napisać o multiroomie na 2 tv...........

Jakas masakra. 

Poziom 31, Ekspert
  • 3161
  • 5668
  • 88

Naciąganie neostrada

Chłopaki mają niestety rację. Tylko tryb reklamacyjny odniesie skutek . Pociesze Cię. Może nie działać. IPTV zużywa 8Mb/sek z transmisji. Jeśli modem będzie się łączył do centrali z prędkością mniejsza niż te 8 to na IP tv nie ma szans. Musisz włączyć sam modem i zerknąć na menu na parametry łącza. Sprawdź, pokaż tu i pogadamy co dalej...