Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@ketrasaArtur wystarczy przed terminem wypowiedzenia, przenieś numer do FLEX 😎

Do FLEX przejdzie nawet jak kilka dni do końca rozwiązania umowy jest, do prepaid to nie przejdzie tak szybko i bywa, że dezaktywują numer, czasem zawini system, a czasem człowiek, jak komuś zależy na numerze to tylko FLEX 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@IreneuszCD dokładnie, tak to zaproponowałem z przeniesieniem do FLEX, w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-wypowiedzenia-a-pakiet-Orange-love/td-p...

Zawsze to pewniejsze rozwiązanie, niż nitka o przeniesieniu numeru do oferty na kartę po rozwiązaniu umowy OL. Tematy już były na NO o problemach z numerem komórkowym po zakończeniu umowy OL.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12913
  • 53075
  • 611

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@ketrasaArtur  zwróć tylko uwage, że to nie jest zwykłe zakończenie umowy Love. 

Tu musi być to realizowane specyficznie, bo zwykly system naliczy karę itp...zapewne jest do tego specjalna procedura.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@agat13 miałem pakiet OL i bardzo się cieszę, że udało mi się z niego wyciągnąć wszystkie numery. Od tamtej pory nie widać, aby coś się zmieniło i nadal jest ryzyko utraty numeru przy rozwiązaniu umowy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12913
  • 53075
  • 611

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@ketrasaArtur  decyzja i tak leży po stronie postodawcy. Uprzedziliśmy o zagrożeniach i możliwosciach. Osobiscie uważam, że jak sie coś ma .....w systemach to i glupie doladowanie nie wyjdzie. Zawsze mozna wszystko naprawić reklamacyjnie. Rozważania są hipotetyczne. 

Poza tym proste pakiety to mniejsze ryzyko błędu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

Kontaktowałem się jeszcze z Orange i słabo to wygląda. Ogólnie rozwiązanie umowy ze względu na taką możliwość że względu na zmiany tv nie uprawniają mnie do pozostawienia telefonu kom - porażka takie rozwiązanie 

 

Trochę jeszcze dopytalem i kolejny hit Orange. W przypadku gdy kończy mi się umowa OL nie mogę przenieść numeru do Orange flex. Jedyna możliwość to przeniesienie numeru do innego operatora i dopiero powrót do Orange flex. Nie rozumiem kompletnie takiego rozwiązania i polityki firmy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@mateusz22217 bo to ma być tani pakiet, dlatego są zablokowane niektóre rozwiązania, np cesja, czy przeniesienie numeru do innej oferty Orange. Miało być poprawione, ale trwa to już kilka lat i dalej brak zmian. Dlatego proponowałem w celu zachowania numeru przeniesienie do innego operatora. Do FLEX też powinno się dać. Były tematy na forum NO, ale nie pamiętam, czy tylko z abonamentu komórkowego, czy z OL.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

Ostatnio to było przejście z abonamentu, przejście do Flex, z OL może być problem 😎 @mateusz22217  migrować numer do konkurencji, przed wygaśnięciem OL😎


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@ketrasaArtur zgadza się. Pakiet Orange Love ma swoje plusy jak i ograniczenia. W sumie zawierana jest umowa na cały pakiet więc zmiana w ofercie jednej ze składkowych jak dale możliwość rezygnacji to z całości. Sama jestem ciekawa na ile to naprawdę takie ciężkie systemowo czy jakieś inne powody takiego stanu rzeczy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

ja również chcę zrezygnować z Orange Love przez nieoglądanie telewizji, a brak AXN dał mi możliwość wypowiedzenia umowy. Nie wiedząc jak najlepiej to zrobić i jak najszybciej, złożyłem wypowiedzenie 23 stycznia z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Sądziłem, że w ten sposób umowa zakończy się 22 lutego, więc dokładnie w dzień wyłączenia AXN. W salonie druczek przyjęto, ostrzeżono mnie, że numer komórki może przepaść mimo wpisania w uwagach prośby o zachowanie numeru w prepaidzie. Dodałem też, że rezygnacja spowodowana wyłączeniem gwarantowanych kanałów tv. Miesięczny okres wypowiedzenia liczy się chyba jednak od 1 do ostatniego dnia miesiąca, ale nieważne, bo dostałem potwierdzenie wyłączenia orange love 23 lutego. Zastanawiam się czy wyłączenie 23 lutego nie jest terminem o 1 dzień za późno? Jeśli rezygnacja ma nastąpić do dnia wyłączenia AXN, to mogę jutro pójść do salonu i prosić o wyłączenie usług z końcem stycznia lub nawet jutro/pojutrze? Dziś miałem telefon z Orange czy potwierdzam moją decyzję. Powiedziałem, że tak ale nie jestem pewny czy wszystko jest zgodne z otrzymanym pismem związanym z AXN i rezygnacją bez kar za otrzymane ulgi. Pani obiecała się dowiedzieć i oddzwonić, ale już nie nie dzwoniła. Tak w ogóle, to pewnie wrócę ze światłowodem z nju, ale raczej nie załatwię tego bez odesłania sprzętu i następną wizytątechnika (mam funbox 6, a w nju jest 3.0). Prawidłowo złożyłem wypowiedzenie? czy mogę zerwać umowę od razu z dnia na dzień jeszcze w styczniu? no i jeszcze powiedzmy przenoszę numer do innej sieci w najbliższych dniach i jest to koniec umowy na Love. Czy wówczas naliczą karę za zarwanie umowy czy nie, bo przecież wysyłano mi pismo o AXN?