Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit na usługi elektroniczne

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

Witam. Potrzebuję pomocy. Nie mogę robić zakupów przez sklep Google Play, gdyż wyskakuje mi komunikat, że mam limit 30zł na usługi elektroniczne. Kontaktowałam się kilka dni temu z Orange, powyłączali mi wszystkie limity, a ja wciąż nie mogę nic kupić. Dziś znów z nimi rozmawiałam, i mam wszystko wyłączone. Znalazłam w aplikacji Orange miejsce gdzie mogę zmienić ten limit. Próbowałam go zwiększyć  ale pisze, że "wpisane parametry są niepoprawne". Dodam że aplikacje mam zaktualizowaną. Brak mi już pomysłów 😞 pomocy!Screenshot_20190115-193057.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

Już wszystko wiem. Ponoć odgórnie wprowadzili zasadę  że jakikolwiek limit ma być nałożony. Udało mi się go jedynie powiększyć, także jest pewien sukces 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Limit na usługi elektroniczne

Masz usługę wyłączoną - czerwony znaczek. Więc limit nie powinien obowiązywać. A to numer na kartę czy abonament? Wcześniej zakupy działały czy to pierwszy zakup?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

Abonament. Umowe przedluzalam jakos na przełomie września i października. Później spoznilam sie z uregulowaniem opłaty za fakture, nalozyli mi limit, ale pozniej wszystko splacilam, limity mi powylaczali i oo.. Nie dziala. Nie mogę uruchomic ulubionej muzycznej aplikacji i chyba będę płakać haha 😛 masz jakiś pomysł? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Limit na usługi elektroniczne

A spróbuj zalogować się na mój Orange przez przeglądarkę. Tam jest więcej blokad czy limitów do wyboru. A jak wszystko gra - to na infolinii lub czacie niech zarejestrują zgłoszenie techniczne.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

O widzisz... Spróbuję i dam znać 🙂 dziękuję! 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

No niestety. Nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić problem techniczny. Nic nie zadziałało..


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Limit na usługi elektroniczne

Już wszystko wiem. Ponoć odgórnie wprowadzili zasadę  że jakikolwiek limit ma być nałożony. Udało mi się go jedynie powiększyć, także jest pewien sukces 🙂