Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

Miałem już jednego, ale ten kusi tym bardziej, że jest okazja z Windowsem 10. Niby specyfikacje sobie polukałem, ale czy jako laikowi do obsługi neta (bez gier i filmów) to jest dobry, czy za bogaty sprzęt? Bo ogólnie i wizerunkowo, jak wiele z nich. Jakieś rady i porady? Info wskazane byłoby na cito...proszę.

dla mnie.PNGHP 255 G7 2019.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

Dobry do biura oglądania filmów co do gier to tylko mnie wymagających  bardzo dobry komputer do mniej wymagających użytkowników po za tym firma HP ma  bardzo dobre komputery dobry wybór Orange 🙂  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

Dobry do biura oglądania filmów co do gier to tylko mnie wymagających  bardzo dobry komputer do mniej wymagających użytkowników po za tym firma HP ma  bardzo dobre komputery dobry wybór Orange 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

@Anonim  jeśli można, to tu ocenię, na twoje wymagania w sam raz, polecać nie będę bo HP sprzętu nie miałem, inna sprawa to ty kupujesz, więc żeby nie było na mnie, ja tylko Dell eksploatuję.

Anonim

Nie dotyczy

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

@Anonim , Dell to mi się już marzył, nim kupiłem pierwszego stacjonarnego...ale firma, to firma...trochę droga.

Anonim

Nie dotyczy

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

@Anonim  Laptopy Dell czy PC są długowieczne, ale dziś to nie wymóg, HP też powinien działać długo, inna sprawa to cena, trzeba jednak budżetu się trzymać, kompromis myślę że dobry to ten HP.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

@AnonimHP też jest drogi ja miałem od Orange około  5 lat temu jakoś laptopa HP do dziś mi działa :)i tak DELL I HP są bardzo dobre komputery tu ma rację @Anonim  polecać nie będę byś nie miał za złe  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

W ratach to się nie odczuje ubytku w budżecie. Ok.71 x 24 i w dodatku umowa się kończy. Tylko nie wiem, czy w salonie jest, bo w sklepie ta oferta jest.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Laptop HP 255 G7 2019 w ofercie dla mnie

@Anonim  tego nie wiem czy w salonie jest na pewno online  sklepie jest ale jeśli nawet jest w salonie to pamiętaj w salonie drożej nisz  online sklep  ma  🙂