Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Witam ostanio właczylem usluge cala naprzod Koszt jej wlaczenia wyniosl 0zł Pare godzin pozniej bylem zaskoczony nadwyzka abonamentu o 26zł Pytalem konsultanki skad ta kwota jak widac zapewniala mnie o tym ze jest to blad i nie zostanie doliczone mi to do rachunku Uspokojony jej wyjasnieniem dalem sobie spokoj Natepnego dnia patrze i juz 226 zł ponad abonament,znow pytam konsultanta skad ta kwota i czy jutro nie bedzie 1000zł Okazało sie zwe cala naprzod jest platna o czym przy jej wlaczeniu nie ma takiej informacji Zuzylem 9 gb neta i 225 zl mi naliczylo Zmierzam do tego ze gdyby 1 konsultantka nie zapewniala mnie o tym ze nic nie wlaczylem i te 26 zl powinno byc anulowane i poinformowala mnie o tym ze wlaczylem usluge platna i te 26 zł jest jej efektem to bym nie korzystal i sam ja wylaczyl by uniknac oplat A tak przez jej brak profesjonalizmu musze zaplacic 225 zl bo uwierzylem w jej zapewnienia o tym ze nic platnego nie wlaczylem Konczy mi sie umowa 11 kwietnia i napewno jej nie przedluze skoro tacy konsultanci tam pracuja

fragment konwersacji na czacie (ukryte dane).jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Cała naprzód to usługa za 0zł (cena jako usługi,bez opłat aktywacyjnych, dezaktywacyjnych itd)

Ale działanie tej usługi to ściągnięcie blokad, lejków i wtedy zaczyna się korzystanie według taktowania, konsultant powinien Ci powiedzieć jak to wygląda bo tu nie ma górnej granicy wydatków. Płacisz tyle ile faktycznie zużyłeś. Reklamuj. I czy zleciłeś tą usługę do wyłączenia? Sama się nie wyłączy i można popłynąć z rachunkiem w kolejnym miesiącu..

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Złóż reklamację jeśli uważasz że jest coś nie tak. Przed włączeniem usługi warto poczytać informacje o niej w odpowiednim cenniku i regulaminie. Dodatkowo zazwyczaj wysyłane są na kartę sim smsy z informacją o aktualnym taktowaniu za internet.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Nie bylo informacji o tym ze jest to platne tylko koszt wlaczenia 0zł Mi chodzi o to ze gdyby 1 konsultanka zauwazyla skad te 26 zł i mnie poinformowala to byc nie korzystal z tej uslugi I zaplacil bym 26 zl a nie 225 A tak jak sam widzisz po zapisie rozmowy ,zapewnila mnie ze nie mam wlaczonych platnych usl7ug i te 26 zl mi anuluja Uwierzylem jej i teraz 225 zl mam do zaplaty 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Całość sprawy dla mnie nie jest jednoznaczna. Dlatego złóż reklamację - tam zostanie to sprawdzone. Forum to nie komisja śledcza by móc coś zweryfikować dokładniej.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

Cała naprzód to usługa za 0zł (cena jako usługi,bez opłat aktywacyjnych, dezaktywacyjnych itd)

Ale działanie tej usługi to ściągnięcie blokad, lejków i wtedy zaczyna się korzystanie według taktowania, konsultant powinien Ci powiedzieć jak to wygląda bo tu nie ma górnej granicy wydatków. Płacisz tyle ile faktycznie zużyłeś. Reklamuj. I czy zleciłeś tą usługę do wyłączenia? Sama się nie wyłączy i można popłynąć z rachunkiem w kolejnym miesiącu..


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

Konsultant nie zna się i przez to mam wyższy rachunek za usługę Cała naprzód

@gabriel2

jeśli uważasz, że któryś z wpisów był pomocny, to - śmiało! - zachęcam do jeszcze jednego działania :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.