Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Koniec umowy

Witam. Za miesiąc, 8 sierpnia kończy się moja umowa w Orange. Jest to Smart Plan 65,98. W optymistycznym wariancie chciałbym sobie w niedalekiej okazji dobrać jakiś telefon ale obecnie nie ma nic co by mnie satysfakcjonowało. Premiera Note 9 to pewnie druga połowa sierpnia/wrzesień, nowy iPhone to pewnie koniec września. Moje pytanie brzmi - czy jeżeli nic nie będę robił to umowa zostanie automatycznie przedłużona? Czy mogę, powiedzmy, "poczekać" 1-2 miesiące, umowa przejdzie na czas nieokreślony i jak pojawi się coś ciekawego w ofercie to wtedy sam ją przedłużę?

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Koniec umowy

możesz poczekać, umowa przejdzie na czas nieokreślony, ale sprawdź nawet na czacie czy nie wzrosną opłaty żeby nie było zaskoczenia.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7517
  • 137

Koniec umowy

Dokładnie, sprawdź lepiej umowę, bo z tego co pamiętam w tych Smart Planach były rabaty za umowę na czas określony 24 miesiące (promocja). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Koniec umowy

Umowa przejdzie na czas nieokreślony. Rabaty (poza tym za e fakturę i zgodę marketingową) znikną. Bonusy i dodatkowe usługi też zostaną wyłączone.

Tylko pytanie czy warto czekać? Tp już trzeba odpowiedzieć samemu. Czasem bonus dla nowego klienta jest większy niż dla obecnego bez lojalki. To też zależy ile masz innych usług w Orange.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Koniec umowy

Usług w Orange mam dużo. 2 internety mobilne, ze 3 numery, 2 internety stacjonarne+telefony (2 różne miejscowości). Tutaj nasuwa się jednak jeszcze jedno pytanie. Ostatni internet mobilny został włączony do domowego Orange Love (Neostrada + TV + VoIP) i jest z tego co wiem rabatowany. Czy jeżeli mój numer obecnie się w Orange Love nie znajduje to przy przedłużeniu umowy można go do niego włączyć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Koniec umowy

Tak. Ale możesz stracić rabat na inny numer.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Koniec umowy

@Monnx Pakiet Orange Love w zamyśle jest to połączenie usług zarówno stacjonarnych jak i mobilnych. Jeżeli obecnie posiadasz pakiet OL to w skład niego musi wchodzić, któryś z Twoich telefonów komórkowych.