Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy abonementowej Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Koniec umowy abonementowej Orange

Witam, zwracam się z prośbą o wytłumaczenie mi kilka kwestii w związku z złożonym przez mnie wypowiedzeniem umowy(ponad miesiąc temu). Umowa kończy mi się jutro(23.02.2018) więc czy jutro już nie będę mógł dzwonić? Jak tak to o jakiej godzinie ? Czy jednak będę mógł do czasu upłynięcia okresu rozliczeniowego(jeszcze miesiąc). Jeżeli jednak już jutro wygaśnie mi abonament, to czy już dziś mogę sobie kupić doładowanie na kartę? Zostawiam numer na karcie. Problem w tym, że jutro będę w podróży i nie będę miał dostępu do internetu aby doładować sobie konto więc chciałbym to zrobić już dzisiaj, tak żeby po prostu jutro się aktywowało doładowanie, czy jest taka możliwość? Nie chciałbym zostać bez możliwości korzystania z telefonu. Nie zaprzeczę również, że zależy mi na waszych odpowiedziach tak do jutra(23.02.2018) do 5:00. Z góry dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Koniec umowy abonementowej Orange

Zadzwoń jak najszybciej na 510100100 i sprawdź info. Tu tego nikt nie sprawdzi. Co do migracji na prepaida zazwyczaj (choć nie zawsze przy ofercie firmowej) jest to zmieniane z końcem okresu rozliczeniowego.

Poza tym dostałeś jakieś potwierdzenie migracji? Czy robiłeś to w salonie? Bo wypowiedzenie samo w sobie nie powoduje migracji, a skasowanie numeru.

Jeśli jesteś w podróży, większość banków oferuje doładowanie przez telefon, ew. poproś kogoś innego, kup sobie kod doładowujący wcześniej w kiosku. Przez internet na zaś się nie da.

Zmiany dokonywane są zwykle miedzy 22 a 3 w nocy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Koniec umowy abonementowej Orange

Zadzwoń jak najszybciej na 510100100 i sprawdź info. Tu tego nikt nie sprawdzi. Co do migracji na prepaida zazwyczaj (choć nie zawsze przy ofercie firmowej) jest to zmieniane z końcem okresu rozliczeniowego.

Poza tym dostałeś jakieś potwierdzenie migracji? Czy robiłeś to w salonie? Bo wypowiedzenie samo w sobie nie powoduje migracji, a skasowanie numeru.

Jeśli jesteś w podróży, większość banków oferuje doładowanie przez telefon, ew. poproś kogoś innego, kup sobie kod doładowujący wcześniej w kiosku. Przez internet na zaś się nie da.

Zmiany dokonywane są zwykle miedzy 22 a 3 w nocy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Koniec umowy abonementowej Orange

A ponieważ wpis nie był nawet "za pięć dwunasta" a równo o północy, więc awaryjnie polecam by do kogoś innego z Orange zadzwonić http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000377415,title,Rozmowa-na-Koszt-Odbiorcy-w-obnizonej-cenie,...

Kody doładowania można kupić przez internet także na allegro ale to nieoficjalna sprzedaż i nie zawsze kod jest od ręki.

Mam nadzieję, że jakoś nie zostaniesz bez telefonu - ja w każdym bądź razie idę spać 😴

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Koniec umowy abonementowej Orange

@barosik... 🙂

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?