Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod abonencki vs nowe MO

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Kod abonencki vs nowe MO

Witam,

zarządzam numerami osób w rodzinie i niestety jest problem przy kontaktach z orange. Jakiś czas temu właściciel konta udał się do salonu i zmienił hasło na ciąg znaków typu kowalski123. Przy kontaktach z orange raz to hasło jest OK a innym razem konsultant go nie przyjmuje.

Z lektury tematów na orange wynika, że kod abonencki to 6 cyfr (domyślny kod to 6 ostatnich cyfr kodu puk). 

Na orange znalazłem taką stronę z linkiem do zmiany kodu abonenckiego przez MO

http://www.orange.pl/kid,4004238928,id,4004237918,title,gdzie-znajde-i-jak-zmienie-kod-abonencki,art...

Sęk w tym, że w nowym moim orange nie ma już tej opcji, albo ja nie mogę jej znaleźć.

Proszę o wskazówkę jak rozwiązać tę zagadkę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro  chyba faktycznie na chwilę obecną nie ma takiej opcji, żeby zmienić kod abonencki on-line przez Nowe Mój Orange.... zgłoś to jako propozycję, pomysł. 

 

Update. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem na zmianę kodu będzie kontakt z konsultantem, przez BOK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro  chyba faktycznie na chwilę obecną nie ma takiej opcji, żeby zmienić kod abonencki on-line przez Nowe Mój Orange.... zgłoś to jako propozycję, pomysł. 

 

Update. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem na zmianę kodu będzie kontakt z konsultantem, przez BOK.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Kod abonencki vs nowe MO

A jaka jest możliwość odzyskania/zmiany tego nieszczęsnego kodu zdalnie?

 

Update: a jaka jest inna możliwość odnalezienia tego kodu zdalnie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro  nie wydaje się mnie to możliwie, to zbyt ważna informacja, gdyż jest używana do identyfikowania abonenta.

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro, ten kod abonencki jest tutaj...na usługach stacjonarnych https://www.orange.pl/slr/pl/konto/obsluga_online/moje_dane/zmiana_pin/?tabNum=2

PIN.JPGzmiana PINu.JPG

Pamiętam, że można go było tonowo zmienić kiedyś na 19393, ale pewności teraz już nie mam. Musiałbyś odsłuchać lektora w całości.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@Anonim  na starym Mój Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  na starym Mój Orange?


@Misiek62, qrcze, chyba na starym to robiłem chwilę temu...skleroza...zerknę, ale sądząc po niebieskim tle, chyba tak. Taaak, na starym, zobacz po stacjonarnym, zakreślonym...sprawdzałem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

No właśnie @Anonim  a @spiro  w pierwszym poście napisał, że chodzi o NMO... poza tym, w sumie nie wiemy czy mają usługi stacjonarne, czy tylko komórkowe...

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO


Misiek62 napisał(-a):

No właśnie @burebusek  a @spiro  w pierwszym poście napisał, że chodzi o NMO... poza tym, w sumie nie wiemy czy mają usługi stacjonarne, czy tylko komórkowe...


@Misiek62, gdzieś mi świta, że kod abonencki jest jedną z metod weryfikacji, bo na czacie ostatnio konsultant o to właśnie mnie pytał. Innym razem o PESEL, więc jakiś sens w sumie ma. BOK na czacie może mu to potwierdzić jutro. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@Anonim moim skromnym zdaniem podczas połączenia z BOK po zweryfikowaniu innymi informacjami powinno dać się zmienić kod, tyle, że powinien tego dokonać członek rodziny @spiro będący stroną tej konkretnej umowy. Problem w tym, że podejrzewam iż albo Im się śpieszy, albo Spiro nie jest w tym samym miejscu co jego krewny.