Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu

Telefon zabrałem razem z uwową i do owego telefonu podchodzi tylko karta nanoSIM a od orange dostałem microSIM jest mozliwość aby mi wymienili ?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu

Masz tu na temat SIM


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5455
  • 18027
  • 186

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu


Duży_Pan napisał(-a):

Telefon zabrałem razem z uwową i do owego telefonu podchodzi tylko karta nanoSIM a od orange dostałem microSIM jest mozliwość aby mi wymienili ?


@Duży_Pan Kiedy ja w zeszłym roku przedłużałem umowę, z nowym telefonem (przez stronę) to otrzymałem telefon z kartą nanoSim... więc nie bardzo rozumiem co Ty piszesz... jeśli otrzymałeś z niewłaściwym rozmiarem, to reklamuj to.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32566
  • 37582
  • 1375

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu

Wymiany karty są w salonie.
Niestety nie ma możliwości dosłania samej sim (bez umowy).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5455
  • 18027
  • 186

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu


Piotrekk85 napisał(-a):
Wymiany karty są w salonie.
Niestety nie ma możliwości dosłania samej sim (bez umowy).

@Piotrekk85 chyba zgodzisz się, że w przypadku gdybym prawidłowo zrozumiał pierwszego posta - ktoś z orange popełnił błąd - wydał kartę niewłaściwego rozmiaru - to @Duży_Pan ma prawo do wymiany, bez opłaty. Nie wypowiadam się gdzie i w jakim trybie powinno nastąpić wydanie nowej - właściwej karty. Przecież aktywowanie jednej nie pozwoli na funkcjonowanie drugiej, więc w czym problem, nawet jeśli u klienta będą 2 karty teoretycznie dla jednego numeru?

 

Jedynie co waże to czas kiedy nastąpiłoby naprawienie błędu, bo przecież bez właściwej karty "klient" nie może korzystać z telefonu!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32566
  • 37582
  • 1375

Karta sim nie pasuje mi do mojego telefonu

Co do kwestii opłat masz rację.
Niestety orange na dziś nie umożliwia wymiany karty sim "na telefon" (jak jest np. w nju).
W tej sytuacji powstał błąd (Orange pewnie przeprosi, zrekompensuje jakoś stratę dając rabat do rachunku czy bezpłatną usługę).
Ale niestety z tego co mi wiadomo nie zleci wysyłki. Jest to związane z kwestiami bezpieczeństwa, aby nikt nie upoważniony nie dostał karty sim.
Dlatego niestety musi być wycieczka do salonu po właściwą kartę.