Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Internet

Hej! Jestem klientem indywidualnym abonament i mam problem z internetem. Zwykle co miesiąc dostaje 5GB, ale w tym miesiącu dostałem 5+6 GB. Zużyłem te 5GB, a tych 6GB nie da się użyć. Na aplikacji My Orange pokazuje, że mam 6GB, ale jak wchodzę na Youtube'a, czy Snapchata to mi internet nie działa. W ogóle nie działa.  Nic nie działa, żaden reset telefonu, nic. Pomóżcie!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Internet

Podejrzewam, że masz z 2 komórki na koncie. Jeżeli masz Plan Komórkowy albo Orange Love jest to błąd. Aktualnie w Planach Mobilnych dostaje się bonus 3GB za 2 i każdą kolejna kartę, ale jako pakiet danych na konto do wykorzystania na wszystkich numerach, coś jak w internecie mobilnym. Coś nie pykło, i doładowanie kontowe 3GB za każdy numer dostają  ww. plany, a nie mają tego w promocji. Z pakietu nie da się korzystać bo Love i Plany Komórkowe nie mają usługi pozwalającej korzystać z pakietu na konto, chyba, że jest internet mobilny to wtedy na "lewo" powinno działać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet

Spróbuj zmienić apn na internet i protokół apn na ipv4. Jak nie wiesz jak, to podaj model telefonu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Internet

@Kacper294 , sprawdź ustawienia sieci.

 

W moim LG wygląda to tak:

 

Nazwa

Orange Internet

 

APN

internetipv6

 

Proxy

Nie ustawiono

 

Port 

Nie ustawiono

 

Nazwa użytkownika

internet

 

Serwer 

Nie ustawiono

 

MMSC

Nie ustawiono

 

MMS Proxy

Nie ustawiono

 

MCC

260

 

MNC

03

 

Typ uwierzytelnienia

PAP

 

Typ APN

default,dun,hipri,supl

 

Protokół APN

IPv6


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Internet

Podejrzewam, że masz z 2 komórki na koncie. Jeżeli masz Plan Komórkowy albo Orange Love jest to błąd. Aktualnie w Planach Mobilnych dostaje się bonus 3GB za 2 i każdą kolejna kartę, ale jako pakiet danych na konto do wykorzystania na wszystkich numerach, coś jak w internecie mobilnym. Coś nie pykło, i doładowanie kontowe 3GB za każdy numer dostają  ww. plany, a nie mają tego w promocji. Z pakietu nie da się korzystać bo Love i Plany Komórkowe nie mają usługi pozwalającej korzystać z pakietu na konto, chyba, że jest internet mobilny to wtedy na "lewo" powinno działać.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Internet

@Kacper294, czy sprawa została rozwiązana? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła? Jeżeli tak, to śmiało oznacz jako rozwiaząnie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet

Niestety nie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet

A jak sytuacja wygląda w mój Orange?