Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora

Moja córka ma numer u innego operatora. Nie wystarcza jej internetu w komórce, a umowa jeszcze na ponad rok. Czy da się jakoś to ogarnąć tak, żeby mogła korzystać z mojego (mam Orange Love). Pani w salonie mówiła coś o dodatkowej karcie z internetem, ale przyznam, że nie do końca to rozumiem. Ta karta będzie jakoś pobierać z mojego pakietu, czy to odzielna ze swoim pakietem.

Jak to w ogóle działa? Co poradzilibyście najlepiej tak, aby miała dużo internetu, a kosztowało to jak najmniej. 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora

@felekbezszelek proponuję FLEX lub ofertę na kartę.

We FLEX jak się pakiet GB skończy, można na tym forum:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634

 

W przypadku oferty na kartę można otrzymać pakiet 1200 GB przez rok, 12 paczek co miesiąc o wielkości 100 GB, tu więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2023-1200-GB-za-darmo-przez-rok-dla-posiada...

lub pakiet 300 GB, 12 paczek po 25 GB, tu więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-12-2022r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w-...

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora

@felekbezszelek  niektóre telefony są dwukartowe...Może o to chodziło konsultantce, że możesz domówić sobie kartę  do swojej i włożyć do takiego telefonu córce. Będzie wtedy wspólny net na tych dwóch kartach w Orange I telefonie córki...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora


@felekbezszeleknapisał(-a)

Moja córka ma numer u innego operatora. Nie wystarcza jej internetu w komórce, a umowa jeszcze na ponad rok. Czy da się jakoś to ogarnąć tak, żeby mogła korzystać z mojego (mam Orange Love). Pani w salonie mówiła coś o dodatkowej karcie z internetem, ale przyznam, że nie do końca to rozumiem. Ta karta będzie jakoś pobierać z mojego pakietu, czy to odzielna ze swoim pakietem.

Jak to w ogóle działa? Co poradzilibyście najlepiej tak, aby miała dużo internetu, a kosztowało to jak najmniej. 


No nie wiem, czy do Love da się dostać drugi SIM. Wątpię, ale to już musiałbyś w BOK spytać.

 

Generalnie, od strony technicznej, to wygląda tak: córka musi mieć telefon dual-SIM bez blokad (czyli dość typowy). Ty musisz dostać dodatkową kartę SIM do swojego numeru, najlepiej kartę tylko do danych. Tą kartę córka wkłada do swojego telefonu, konfiguruje telefon tak, żeby dane komórkowe szły z Twojej karty i będzie działało. Sam mam bardzo podobną konfigurację telefonu.

Ale: ile tego internetu będzie i ile ewentualnie taki SIM będzie kosztował, to Ci nie powiem bo nie wiem. Wiem że we Flex takie dodatkowe karty są za darmo, a ilość danych komórkowych do wykorzystania jest zgodna z wybranym planem. O innych ofertach się nie wypowiem.

 

PS. Rozwiązanie ma jedną wadę: jeśli wyjedziesz ze swoją kartą za granicę, ta dodatkowa, do Twojego powrotu przestanie działać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Internet od Orange w telefonie z numerem od innego operatora

Nie ma opcji aby z twojego internetu korzystał inny numer, nawet z orange. W salonie zaproponowano ci po prostu drugą sim, ale z odrębnym abonamentem. Nie ma możliwości doboru drugiej sim w ramach jednego abonamentu z Love.

No chyba że ma telefon z esim wtedy możesz dobrać extra esim za 9 zł mc. Należy wtedy wybrać opcję tylko internet, aby nie dochodziły do niej twoje połączenia. Extra esim to klon numeru, czyli ten sam numer na innym telefonie lub smartwatchu.