Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

@tomatossa masz zasięg 4G ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

Mam właśnie 250gb,ale po 22 dniach zero,no limit😂😂😂😂Nie ma z żadnej sieci większej opcji niestety.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

Tylko na umowie nie znajdziesz wzmianki co bierzesz w pakiecie😂😂😂😂 Kilka razy pytałam w salonie czy na pewno nie ma limitu,potem dzwoniłam do tej samej babki żeby jeszcze raz potwierdziła żeby mieć pewność. No skoro śmieje się teraz, że nie uwierzy mi że wykorzystujemy nawet 150 GB to mając 250 GB w pakiecie uznała że to 100% no limit. Ale teraz z tym nic nie zrobię,bo rozmowa nie była nagrywana,podpisane w salonie więc żadnej opcji reklamacji nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

@tomatossMyślę ze jest taka sieć, a jak masz ustawione wybór sieci automatyczny czy reczny ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

Podpisałam umowę 1,5 mięs.temu. Żadnej reklamacji mi nie uznali. Podpisana w salonie umowa jest niepodważalna,bo rozmowy tam nikt nie nagrywa,a szkoda 😪 Jedyne tłumaczenie,to takie, że internet zużywamy, więc jest ciągły przepływ,a że tak marny to nie ich sprawa. Planują postawić w przyszłości nadajnik. Taką odpowiedź dostałam.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

A nie wiem nawet. A ma to jakieś znaczenie?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

W routerze Huawei b315 łatwo sprawdzić statystyki. Trzeba wejść na panel routera (domyślny adres jest na nalepce z tyłu lub z dołu routera) i tam jest zakładka "statystyki".
Anonim

Nie dotyczy

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!


tomatoss napisał(-a):
A nie wiem nawet. A ma to jakieś znaczenie?

@tomatossMa to znaczenie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!


Alfik napisał(-a):

tomatoss napisał(-a):
Mam własnie 250gb w pakiecie. Niestety nie na większych w żadnej sieci a to wystarcza na marne 22-25 dni.Bez ściągania gier, filmów itp. I zauważyłam że synowie grając on line kupę godzin, zużywają mniej niż gdy nie włączają komputera i oglądają filmiki na YT w telefonie. To dziadostwo chyba tak ciągnie.

To może reklamacje trzeba złożyć jak jest taka sytuacja bo to rzeczywiście nienormalna sytuacja.


 

@tomatoss, @Alfik Oczywiście, że taka sytuacja jest normalna. YT bardzo wciąga dane. Ja obecnie obejrzałem 3 filmiki po 10 minut i pobrało 1,5 GB danych. Podczas grania online gry nie wymieniają ogromnej ilości danych z serwerami. Nawet wielogodzinne granie potrafi zjeść mniej niż 1GB, może nawet mniej niż 500 MB.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Ile Gb dziennie zużywacie? Pomocy!

No tak, masz racje. Moja ogromna pomyłka.