Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

przypuszczam, że moim błędem było reklamowanie, a nie dosłownie roszczenie o rozliczenie wysokości FV, tak mi zasugerowano 🙂 a tu widzę, że jeszcze powinnam powołać się na jakąś taryfę. I tak dalej cała sytuacja ...

 

NIC,

Za pierwszym dostałam na piśmie to było 2lata temu.

W związku z błędem, który popełniono dopisując ten numer do abonamentu, dopisany był 2 dni później ale pracownik Orange źle coś zrobił i dlatego ten numer kończy się po miesiącu, a ja teraz mam zapłać za błąd z przed 2 lat. (ostatnio sobie przypomniałam o sytuacji, a to cały czas jeden abonament)


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

► Wątek (ten i 3 poniższe wpisy) został przeniesiony z tematu Smart plan lte dodatkowy, ponieważ porusza dokładnie takie samo zagadnienie jak niniejszy temat - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Potrzebuje rady i pomocy 2 lata temu przeniosłam 3 nr do orange wybierając Smart Plan wspólny. Jeden nr został przeniesiony z dniem 10.12.2015 drugi z 20.12.2015 i trzeci 25.01.2016 umowa była podpisana na 24 miesiące. Choć chciałam, aby zostały przeniesione z jednym dniem. Numer który był przeniesiony do Orange jako drugi był zrobiony jako nr główny dwa pozostałe dodatkowe. Będąc pewną że mogę już zakończyć umowę przeniosłam nr główny do nju. Pozostałe dwa nr zostały jako dodatkowe. Po zalogowaniu się na konto okazało się, że przez 3 dni korzystania z telefonu zostały mi naliczone opłaty w kwocie 825 zł za ok 300 MB internetu i kilkanaście sms-ów.

Czy jest możliwość odwołania się od tej opłaty i jest szansa na reklamacje bo trochę te opłaty są niepoważne szczególnie po wieloletnim sumiennym płaceniu rachunków. 

pozdrawiam proszę o poradę.

Anonim

Nie dotyczy

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

@zofia2, wejdź poprzez zakładkę Kontakt na czat i porozmawiaj z konsultantem. Tutaj nikt nie ma wglądu do szczegółów.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

witam.Mam pytanie jak odstąpie od umowy w nju to czy mój numer telefonu zostanie z powrotem przeniesiony na do orange na starych zasadach 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

To zależy jaka oferta w nju i czy nastąpiło przeniesienie do nju. Lepiej zmigrować do nju prepaid, umowa i tak jest bez lojalki, a potem przejść tam gdzie chcesz.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 44
  • 1

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

I jaki efekt?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 44
  • 1

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

Jest na głównej stronie jednej z najpopularniejszych witryn informacyjnych i społecznościowych w kraju.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

Fame w necie ważniejszy. Myślałem że ktoś się zrzuci na pomoc prawną dla osób których problem dotyczy.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Horrendalnie wysoki rachunek - 8000 zł za 3 dni przesyłu danych

Ciebie to dziwi,że ktoś szuka pomocy na innym forum w sprawie, gdzie forum Orange nic jej nie pomogło?

Zawężanie problemu do fame poniżej pasa.