Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24271
  • 12430
  • 1120

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Bo to się nie opłaca. Pierwsza faktura to zwykłe ok 500 zł. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11386/d003fa6e-d85e-4c48-b5b0-bd0f6f4b4d5e.pdf

Aktywacja 200 zl
Prędkość 100 mega200 zł
Wyrównanie za kilka dni (bo okres umowy to nie początek bilingu) - niecałe 100 zł.

Pracowałem kiedyś w Orange na słuchawce i bardzo często kiedyś klienci to reklamowali. To się naprawdę nie opłaca !!!!! i bardzo dobrze że ciężko brać tą ofertę.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

[ Edytowane ]

Tak zgadza się, ale jak np. ktoś chciałby zrezygnować np. po pół roku, to wtedy bardziej się opłaca, bo wyda mniej niż by wydał przez te pół roku z umową na 12m+zwrot ulgi za rozwiązanie umowy przed końcem.
A w przypadku jakby ktoś np. wziął internet 10mb/s za 120 i korzystał w tym lokalu z telefonu stacjonarnego to 1 faktura byłaby nie na 500, tylko na 219.
I dobrze by było też dla klientów którzy chcieli by wziąść tylko na próbę na miesiąc i po miesiącu jakby chcieli dalej korzystać to wzięliby umowę terminową, a jak nie to rozwiązaliby umowę, a tak jak nie chcieliby dalej korzystać to wydaliby dużo więcej niż przy umowie na czas nieokreślony, jeszcze tylko łatwo jest wziąść umowę na czas nieokreślony na telefon stacjonarny.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

I w takim razie jak jest taka możliwość to jak prosić konsultanta o taką umowę, żeby wiedział o co chodzi?

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

Ale o jaką umowę chcesz prosić?

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24271
  • 12430
  • 1120

Umowę bez lojalki na net z wysoką cennikową opłatą
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 879
  • 645
  • 75

Normalnie, poproś o usługę z umową na czas nieokreślony w cenach nie promocyjnych, dodaj że świadomy jesteś opłat zarówno aktywacyjnych i abonamentowych
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

Już tak mówiłem i nic, mówią że nie ma ofert z umową na czas nieokreślony.
Czyli nie ma możliwości albo nie chcą dawać.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

Na telefon stacjonarny bez problemu wypisali mi taką umowę na czas nieokreślony

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 15, Komentator
  • 29
  • 18
  • 0

@zbigniewwnapisał(-a)

Ten mechanizm już nie jest dostępny. Orange jakiś czas temu zrezygnowało z APU. Dla nowych umów obecnie po zakończeniu okresu promocyjnego umowa przechodzi na czas nieokreślony, gdzie wysokość opłaty miesięcznej jest równa tej jaka była w ostatnim miesiącu obowiązywania okresu promocyjnego.

Z tego co wiem jest też włączona automatyczna bonifikata wyrównująca abonament do wysokości promocyjnego, dla osób ze starymi umowami, które powinny mieć opłatę standardową. @Bartłomiej mógłbyś potwierdzić czy jest coś takiego?

tej odpowiedzi szukałem na necie dzięki

0 Lubię to
Odpowiedz