Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Tak zgadza się, ale jak np. ktoś chciałby zrezygnować np. po pół roku, to wtedy bardziej się opłaca, bo wyda mniej niż by wydał przez te pół roku z umową na 12m+zwrot ulgi za rozwiązanie umowy przed końcem.
A w przypadku jakby ktoś np. wziął internet 10mb/s za 120 i korzystał w tym lokalu z telefonu stacjonarnego to 1 faktura byłaby nie na 500, tylko na 219.
I dobrze by było też dla klientów którzy chcieli by wziąść tylko na próbę na miesiąc i po miesiącu jakby chcieli dalej korzystać to wzięliby umowę terminową, a jak nie to rozwiązaliby umowę, a tak jak nie chcieliby dalej korzystać to wydaliby dużo więcej niż przy umowie na czas nieokreślony, jeszcze tylko łatwo jest wziąść umowę na czas nieokreślony na telefon stacjonarny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

I w takim razie jak jest taka możliwość to jak prosić konsultanta o taką umowę, żeby wiedział o co chodzi?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Ale o jaką umowę chcesz prosić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Umowę bez lojalki na net z wysoką cennikową opłatą

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Normalnie, poproś o usługę z umową na czas nieokreślony w cenach nie promocyjnych, dodaj że świadomy jesteś opłat zarówno aktywacyjnych i abonamentowych

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Już tak mówiłem i nic, mówią że nie ma ofert z umową na czas nieokreślony.
Czyli nie ma możliwości albo nie chcą dawać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Na telefon stacjonarny bez problemu wypisali mi taką umowę na czas nieokreślony


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Gigantyczny rachunek po przejściu umowy na czas nieokreślony.


@zbigniewwnapisał(-a)

Ten mechanizm już nie jest dostępny. Orange jakiś czas temu zrezygnowało z APU. Dla nowych umów obecnie po zakończeniu okresu promocyjnego umowa przechodzi na czas nieokreślony, gdzie wysokość opłaty miesięcznej jest równa tej jaka była w ostatnim miesiącu obowiązywania okresu promocyjnego.


Z tego co wiem jest też włączona automatyczna bonifikata wyrównująca abonament do wysokości promocyjnego, dla osób ze starymi umowami, które powinny mieć opłatę standardową. @Bartłomiej mógłbyś potwierdzić czy jest coś takiego?


tej odpowiedzi szukałem na necie dzięki