Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Firma Gamemine i Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Jakoś dziwnym trafem zgłoszenia reklamacji do Gamemine/Orange są z reguły rozpatrywane pozytywnie. Myślę więc, że i Orange i ten krzak zdają sobie sprawę z tego, że działają na granicy prawa i jak ktoś zagrozi eskalacją "smrodu" to grzecznie oddają kasę. A co do pomysłów - proszę bardzo: oferty dedykowane do transmisji danych (u mnie LTE biurowy) powinny mieć WAP-billing zablokowany domyślnie. Mam to szczęście, że ze strony modemu mogłem podglądnąć SMS-y. A co ma, panie @sebaswiderski zrobić ktoś, kogo modem/ruter nie umożliwia podglądu SMS? Może zwróci uwagę na to, że coś jest "nie halo" w kwocie kolejnej faktury. Więc przestań pisać, że Orange, się stara ale nie może. Może, tylko mu na tym nie zależy bo raban zrobi może 10 procent klientów, którym się odda, a 90 procent oleje sprawę, zablokuje usługi post factum i położy laskę na tych 12-20-30 złotych. I biznes się kręci...Efekt skali.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38353
  • 1384

Firma Gamemine i Orange

A czemu nie masz pretensji do posłów, który jedynie ustawili limity a nie całkowite blokady?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

@Piotrekk85Jeżeli pytanie było do mnie to wpisuje się poetyką w modny ostatnio trend wypowiedzi, który można streścić "A u was w Ameryce biją Murzynów...", czyli klasyczna próba odwracania uwagi od meritum sprawy. Nie mam pretensji do posłów bo są technicznymi dyletantami i mogą (ba - to raczej pewnik) w ogóle nie wiedzieć o istnieniu takich problemów. To mi trochę przypomina sposób działania, z którym nierzadko mam do czynienia: przychodzi do mnie zadanie/problem do rozwiązania, ja tłumaczę nadawcy, że nie powinienem być jego adresatem, a on mi mówi, że taka jest procedura. Więc ja mu grzecznie odpowiadam, że należy ją zmienić. Zgadnij, czy kiedykolwiek ktoś ją zmienił...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38353
  • 1384

Firma Gamemine i Orange

Ja osobiście uważam, że więcej osób chce rozszerzenia usług elektronicznych niż narzeka na rzekome oszustwa (póki co nikt nie udowodnił celowego działania). Chociażby można policzyć wpisy na tym forum i innych dotyczących uruchomienia płatności w google play na prepaidzie w Orange.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Mnie uwzględnili reklmcjdre.zdaje się że byl to spam ,na szerszą skalę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Zablokuj usługi mobilne,i zagroz sprawą sądowa orangowi.mnie zwrócili ale siennapislama.nie mają prawa podawać danych.powinni mieć ochronę przed takimi firmami.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Ja też osobiście uważam, że od rozwoju tego typu usług nie ma odwrotu. Ale uważam też, że "oferta" skonstruowana i wprowadzana w życie w sposób, który opisałem jest jawną próbą naciągactwa. Nie korzystam akurat z usług odpłatnych Google Play ale sądząc po tym jak są skonstruowane ich usługi niepłatne wnoszę, że porównanie tego z "ofertą" Gamemine jest jak nazwanie...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

@AlinitaTakoż i czynię z każda nowouruchamianą kartą SIM każdego operatora. Tu akurat miałem pomroczność jasną albo też naiwnie sądziłem, że SIM w modemie nie może zrobić krzywdy. Jak widać - może. A po złożeniu reklamacji Gamemine w trybie superekspresowym rozpatrzyło ją pozytywnie. W orange musiałbym czekać do końca okresu rozliczeniowego bez gwarancji sukcesu... 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Mnie gemine olało,ale orange zqrocio niestety ,interes się kręci.z drugiej strony zablokowalam inne uslugo dzięki temu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38353
  • 1384

Firma Gamemine i Orange

Z tego co mi wiadomo, GameMine pierwszy raz na dany numer uznaje. Ale wiele osób myli numer. Sprawdź treść zgłoszenia czy dobry numer został podany