Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Firma Gamemine i Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Witam

Mam taką samą sytuacje - fv na 59,85 za gamemine. Właśnie zadzoniłam do orange i nie uznali reklamacji kazali pisać do gamemine. Pani w Orange powiedziała że taki mamy kraj i oni nic nie mogą tylko pośredniczą. Masakra co się dzieje... Proszę o pomoc w napisaniu reklamacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Firma Gamemine i Orange

Sugeruję napisać do gamemine http://gmhelp.cc/selfcare#!/contact

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Proponuję zadzwonić do Gamemine 22 292 27 24 (telefon w Warszawie) z pretensjami. Upieraj się, że nic nie klikałaś. Strasz Urzędem Ochrony Konsumentów.
Myślę, że to podziała. Mi Gamemine naliczyło opłaty na karcie SIM, która nigdy nie została użyta, na karcie która nigdy nie była w żadnym urządzeniu. Ten numer musilei wziąć od Orange, po tym wnioskuję, że te 2 firmy są w jakiejś zmowie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

witam. proszę zgłosić w orange i opisać sytuacje później oni powiedzą żeby zadzwonić do gamemine reklamacje uwzględnili. rachunek normalnie zapłaciłam oni mi pieniążki oddali w kolejnych fakturach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Firma Gamemine i Orange

Nie ma po co pisać do Orange najpierw.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Dziwne, mi bezpośrednio orange uznał reklamacje, nigdzie mnie nie odsyłali. Grzecznie oddali pieniądze w formie nadpłaty na koncie abonenckim i sprawa załatwiona. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

u mnie identycznie, nic nie zamawiałem, to oszustwo, i Orange bierze w tym udział jako pośrednik, zgłosiłem reklamację, a Orange się wypiera, pitolę to, zgłaszam sprawę na policję


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1520
  • 35

Firma Gamemine i Orange

Nie ma takiej możliwości, żeby samemu coś się "kliknęło" i doliczyło do rachunku.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Firma Gamemine i Orange

No tylko, że jak pisałem wcześniej mnie Orange doliczyło usługę Gamemine do karty SIM, która co prawda była aktywna ale nigdy nie była w żadnym urządzeniu, nigdy nie została włożona ani do telefonu ani do tabletu czy czegokolwiek. Wiec nie było możliwości kliknęcia i potwierdzenia zamówienia usługi Gamemine na tym nr. Ciekawe, co?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Firma Gamemine i Orange

Przewiń wątek wcześniej. Aktywacja następuje przez kliknięcie guzika "zamawiam i płacę" na odpowiedniej stronie.