Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fatalnej przygoda


Poziom 1, Początek Wielkiej Przygody
  • 0
  • 0
  • 0

Fatalnej przygoda

Chciałem opowiedzieć o mojej fatalnej przygodzie z firmą Orange, która najpier włączyła dziwną usługę premium na moim numerze telefonu a następnie odcieła mnie od dostępu do internetu pomimo opłacenia rachunkuów sprawa trwa już dobre 3 tygodnie i nie widać końca  problemu . Nie polecam sieci pracują w niej ludzie niekompetentni i nie chcę mieć z nią nic wspólnego . Ponadto zwracając się z moim problemem konsultant stara mi się wcisnąć produkt internetu mobilnego i telewizji , niech najpierw rozwiążą problem zanim opowiedzą o ofercie beznadziejna firma konultanci z wyuczonymi regułkami kompletnie nie wsłuchujący się w klienta szczerze nie polecam .

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Fatalnej przygoda

Szkoda że masz takie doznania z marką Orange...ale może warto zadzwonić do BOK jeszcze raz i.......trafisz na osobę bardziaj miłą i kompetentną 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Fatalnej przygoda

Żadna usługa nie jest włączana bez Twojej zgody. Niektóre można aktywować przez smsa bądź w różnych aplikacjach internetowych. Jeśli nie miałeś blokady na treści premium/usługi elektroniczne, takie coś możliwe. Jeśli uważasz, że na pewno nic nie włączałeś i nie chcesz męczyć się na infolinii - złóż reklamację na Mój Orange/Obsługa/zgłoś sprawę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Fatalnej przygoda

Chyba że jest to jakaś usługa typu Spotify, która w niektórych promocjach jest darmowa przez jakiś okres, ale potem trzeba płacić, albo zrezygnować z opcji premium.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Fatalnej przygoda

To nie tak. Spotify i tak trzeba aktywować.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Fatalnej przygoda


Piotrekk85 napisał(-a):
To nie tak. Spotify i tak trzeba aktywować.

Masz rację @Piotrekk85, że chcąc korzystać z darmowego okresu premium, usługa jako taka musi być aktywowana... ale wiesz, czasem niektórzy coś aktywują a potem nie bardzo pamiętają kiedy, jak... Spotify podałem jako przykład, bo, jeśłi mnie pamięć nie myli, autor tematu w ogóle nie napisał jakie to usługi Orange "samo mu aktywowało"...