Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktury


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Jest moderator niech usunie ten nr przed chwila.usuwal moje slowa poza.tym do.konca.miesiaca z nimi jestem bo wypowiedzialem im.umowe z uwagi na zmianę warunkow umowy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Uokik powiadomione również kazali pisac do uke i to.zrobie bo jest szansa że zapłacą jak polkomtel za.takie praktyki 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Faktury

@Krzychoz997 a możesz napisać co to za subskrypcja była i ewentualnie wrzucić tu odpowiedź jaka dostałeś, że Ty nic nie zamawialeś itp. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Otrzymujesz dostep do FunFunFunTimes tydzien, koszt 22.69 zl co 7 dni. Rezygnacja: STOP FFFT na 80708 (0zl).Twoje potwierdzenie warunkow zamowionej uslugi dostepu znajdziesz po  w zakladce Dodatkowe Zamowienia. Pozdrawiamy
 
Oraz
 
 Przedluzasz dostep do Totalgamingsite tydzien,koszt22.69zl co 7dni.Reklamacje do DIMOCO pod adresem  Rezygnacja:STOP TGS na 80708 (0zl)

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Szanowny Panie n,

Dziękujemy za zapytanie.

Po sprawdzeniu sprawy z odpowiedzialnym usługodawcą, możemy potwierdzić, że kwota w wysokości PLN 45,38 zostanie zwrócona, z powodu nie korzystania z serwisu.

MPSC – Mobile Payments Service Center, wyspecjalizowaliśmy się w profesionalnym wyjaśnianiu zapytań konsumentów dotyczących komórkowych zapłat. Oczywiście Pana dane podlegają ochronie prywatności i nie będą przekazywane osobom trzecim i wyłącznie użyte do przelewu kwoty

To jest odpowiedz firmy, ja pisałem do nich o korektę bo nie chce płacić ani przekazywać  im danych moich osobowych jakim.prawem orange przesłalo pieniadze z abonamentu który  im wysłałem jakim prawem każą mi to teraz odkrecac  pisac oni mnie okradli i chcą żebym dobrowolnie swoje dane osobowe podał firmie x mam nadzieję że sąd uokik i uke  dadza im popalić i rozumie że  lracownicy tutaj beda miec za zadanie zrobic ze mnie glupka ale kurde... mam dowód  z tamtej firmy i nie odpuszczę....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktury

Jakim prawem?

Tu masz zgodę i informację https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006172/4108642100.pdf

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Z chwilą kiedy świadomie wyrażasz zgodę na zamówioną świadomie usługę.... A nie w tym przypadku... A więc jeżeli nie wyraziłem ani nie korzystałem ani nie logowalem wiec handlujecie danymi osobowymi czy nie Tak???  Daj swoje dane dam providentowi  potem.se dochodz  ze nie wziąłeś  kredytu .... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktury

A masz dowód że nie aktywowałes? Bo odpowiedź którą cytujesz mówi ze doszło do aktywacji ale z uwagi na to że nie korzystałeś to zwrócą Ci kasę. Aktywacja i korzystanie to nie jest to samo.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 13
  • 0

Faktury

Trochę wyżej  mail od firmy ktorej mialem byc winny.... I nagrania rozmów z ich infolinia cos więcej  czy dalej będzie kolega próbował ze mnie idiote robić

Poza tym wyjasnieniem.tego.zajmie.sie  odpowiednia służba... Ja mam odpowiednie dowody wystarczające... Ja przestrzegam ludzi bo jak widać nawet tutaj traktując je ludzi jak zlodzieja 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktury

Jeśli przyznali się że nie było AKTYWACJI, to pokaż dowód o ile można go upubliczniać. Tekst wcześniej tego nie pokazuje.