Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

Od piątku mam Pixela 7 pro i mam duże problemy z połączeniami. Bardzo często nie mogę ani zadzwonić, ani nikt nie może się do mnie dodzwonić. Próbowałem wszystkiego, ale nie ma na to jeszcze żadnego rozwiązania

 

________________
* Wydzielono z tematu VoLTE i WiFi Calling dla rodziny Google Pixel – moderator Michał

10 ODPOW. 10

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

@chrzanu180 numer telefonu przenosiłeś nie dawno z innej sieci?

Jaka moc sygnału GSM jest na telefonie, bo może słaby zasięg masz.

Warto też zgłosić ten problem na czat Orange, jest na portalu www Orange i w aplikacji Mój Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

Numer mam od kilku lat w Orange. Problem na pewno nie jest z zasięgiem, bo występuje po pierwsze w różnych miejscach, a po drugie w tym samym miejscu raz jest, a raz nie. Co więcej internet w telefonie działa bez najmniejszego problemu, a dzwonić się nie da w tym samym czasie. Czat odesłał mnie tutaj na forum 😄

Generalnie, z tego co czytałem, to problem występuje u wielu ludzi, którzy mają kartę od operatora bez oficjalnego wsparcia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

@chrzanu180 Żeby doprecyzować: jak wyłączysz dane komórkowe to telefon działa lepiej?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

Sprawdzałem, nie ma to najmniejszego znaczenia. W tym momencie na próbę zainstalowałem appkę Orange Telefon i problem chwilowo nie występuje, co sugerowałoby, że coś jest nie tak z systemową aplikacją, ale równie dobrze może to być przypadek. W następnym kroku przełączę się na esim i zobaczę, czy to będzie miało jakikolwiek wpływ.

Drugą rzeczą, którą podejrzewam jest właśnie to, że dezaktywowałem esim na zegarku. Na ten moment wszystko funkcjonuje normalnie, ale nie wiem, ile to potrwa


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

Chrzanu180 Musisz posprawdzać co z czym sie łaczy czasem jedna głupia rzecz i telefon odmówi nam posłuszeństwa.Głowa do góry 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro


@chrzanu180napisał(-a)

Sprawdzałem, nie ma to najmniejszego znaczenia. W tym momencie na próbę zainstalowałem appkę Orange Telefon i problem chwilowo nie występuje, co sugerowałoby, że coś jest nie tak z systemową aplikacją, ale równie dobrze może to być przypadek. W następnym kroku przełączę się na esim i zobaczę, czy to będzie miało jakikolwiek wpływ.

Drugą rzeczą, którą podejrzewam jest właśnie to, że dezaktywowałem esim na zegarku. Na ten,  moment wszystko funkcjonuje normalnie, ale nie wiem, ile to potrwa


To mamy sedno problemu E-Sim i to 2, bo jedna w zegarku, to generuje problemy z połączeniami.

Co do aplikacji, to od Google Play powinny działać jak trzeba, jak nie, to odinstalować aktualizacje i ponowić aktualizacje, lub do fabrycznych ustawień telefon, zgłoszenie na czat też warto zrobić, jak coś nie tak działa 😉

Zgaduję że chodzi o wsparcie volte czy vowifi, ale to się zmieni niedługo 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

Niestety, mimo wyłączenia esima problem wraca. Dzisiaj sprawdzę, czy będzie jakaś zmiana, jeśli aktywuję esim w telefonie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

@chrzanu180  jeden E-SIM w telefonie będzie bez problemów działać, jak nie to zgłaszaj problem na czat 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Duże problemy z połączeniami na Pixela 7 pro

No i problem już się rozwiązał. Na szczęście bez pomocy nieporadnego orange, bo po tym, jak wyłączyłem esim na zegarku, usługa wisi od prawie dwóch tygodni, jako "w trakcie wyłączenia". Obsługa klienta, która do niczego się nie nadaje, po godzinie rozmów i przełączania na czacie stwierdziła, że nie mogą z niczym pomóc i problem zostanie rozwiązany w ciągu 10 dni od zgłoszenia reklamacji... Dno i metr mułu.

Wszelkie problemy z połączeniami zniknęły przy zainstalowaniu aktualizacji androida z kanału beta. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale wreszcie telefon działa tak, jak powinien.