Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi dokument

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Drugi dokument

Witam, chciałbym wziąć abonament z telefonem przez sklep internetowy Orange. Jako drugi dokument poza dowodem mogę wybrać potwierdzenie przelewu. Jakie potwierdzenie może to być? Jakiekolwiek? Przykładowo mogę okazać potwierdzenie przelewu spłaty rat, które mam. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Drugi dokument

W zależności od rodzaju umowy i oferty są różne dokumenty (może tak być tak że przy umowie na abonament z drogim telefonem tylko część z drugich dokumentów jest możliwa). Najlepiej sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Ew. zadać pytanie na czacie sprzedażowym http://orange.pl/kontakt podając info o jaką ofertę Ci chodzi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Drugi dokument


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Drugi dokument

@Anonim@ Niestety w sklepie internetowym trzeba wybrać dodatkowy dokument poza zgodą na weryfikacje i dowodem osobistym. Na podanej stronie nie ma informacji o tym. Stąd moje pytanie o to potwierdzenie przelewu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Drugi dokument

W zależności od rodzaju umowy i oferty są różne dokumenty (może tak być tak że przy umowie na abonament z drogim telefonem tylko część z drugich dokumentów jest możliwa). Najlepiej sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Ew. zadać pytanie na czacie sprzedażowym http://orange.pl/kontakt podając info o jaką ofertę Ci chodzi.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Drugi dokument

@wolfqq 🙂

Na marginesie jeszcze przypomnę o tym:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Drugi dokument


@wolfqqnapisał(-a)

Witam, chciałbym wziąć abonament z telefonem przez sklep internetowy Orange. Jako drugi dokument poza dowodem mogę wybrać potwierdzenie przelewu. Jakie potwierdzenie może to być? Jakiekolwiek? Przykładowo mogę okazać potwierdzenie przelewu spłaty rat, które mam. 


Myślę @wolfqq że sprawa drugiego dokumentu załatwiona ( post pisałaś trzy tygodnie temu )

drugim dokumentem potrzebnym do weryfikacji może być np. rachunek za prąd, gaz,etc...