Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dolicz do rachunku w Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno: udało się kupić?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Witam,właśnie nie udało mi się przebrnąć przez tą skomplikowaną procedurę he he.Nawet rozmowa na czacie nic nie dała,Pani konsultantka stwierdziła ,że na moim koncie jest wyłączona ta blokada o której pisaliście i powinno być wszystko ok.Więc jest tak jak na początku- przychodzi sms że jest jakaś blokada na moim numerze.Tak samo na Microsoft Store jak i Google Play kiedy próbuję coś kupić.Może jak bym przywrócił telefon do ustawień fabrycznych może by coś to dało?Albo być może moja opcja abonamentu na to nie pozwala,po prostu nie ogarniam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dolicz do rachunku w Orange

Co do sklepu google play: jeśli odrzuciło płatność, czasem trzeba wyczyścić tzw. token. Najprościej to zrobić wchodząc w Ustawienia -> Aplikacje> Wszystkie - dalej trzeba wyszukać sklep Google Play i trzeba z niego wyczyścić dane.

Potem trzeba wejść w sklep google play, zalogować się jeszcze raz na właściwe konto google (może być konieczne hasło) i potem jeszcze raz spróbowanie.

Być może coś się zawiesiło też przy blokadzie, wtedy najlepiej np. przez mój Orange ją włączyć jeszcze raz, odczekać kwadrans/pół godziny, a następnie wyłączyć z powrotem.

Z kontem Microsoftu raczej problemów nie ma. A robisz to na kompie, konsoli czy tablecie?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Na kompie.A w Google Play próbowałem także przez telefon.Zastosuję się do Twojej rady i dam znać jak poszło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dolicz do rachunku w Orange

I coś ruszyło?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Szkoda mi czasu na to,myślałem że będę mógł uruchomić tą usługę i postępując według Waszych wskazówek to powinno działać.Robiłem wszystko według podpowiedzi ale na moim numerze jest jakaś blokada której nawet konsultant Orange nie widział he he.Blokada widmo...Po prostu zbyt dużo czasu straciłem na ustawianie tej usługi i nie cisnę dalej.Pozdrawiam i dzięki.

Anonim

Nie dotyczy

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno, nie zniechęcaj się, i czy próbowałeś tutaj uzyskać pomoc?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno: widocznie jest głębszy problem. Trzeba złożyć reklamację przez mój Orange/BOK. Ktoś na II linii w ciągu dni to wyprostuje. Może coś się "zawiesiło" porządniej.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Patrzyłem na ten link ,ponieważ w czasie zakupu w Microsoft Store występuje błąd i po nim ciąg znaków.Więc radzą tam aby zrobić zrzut ekranu i wysłać do działu Pomocy Technicznej Microsoft i tak zrobię, zobaczymy co powiedzą.Jeżeli to nic nie da to złożę tą reklamację do Orange/BOK.

Anonim

Nie dotyczy

Dolicz do rachunku w Orange

@bruno, odpowiedzą, bo mnie też odpowiadali w innych sprawach. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo nie jesteś jedynym z problemamiEmotikon: Szczęśliwy