Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dolicz do rachunku w Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Witam,posiadam telefon w abonamencie ORANGE LOVE.Chciałbym zapytać o to czy mogę robić zakupy w np Microsoft Store które będą doliczane do mojego rachunku za telefon . Według instrukcji najpierw powinienem uruchomić tą usługę na moim koncie Microsoft ale nie ma opcji  żeby dodać telefon.Mam zainstalowany Windows 10.

35 ODPOW. 35

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dolicz do rachunku w Orange

Jeśli nie masz blokady na usługi elektroniczne, to nie powinno być problemu. Jako nr usługi trzeba podać komórkowy. A co się dzieje przy próbie zakupu?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Dziękuję za odpowiedż. Nie mam blokady na usługi elektroniczne ale mam blokadę na sms specjalny i na połączenia  0700 i 0701.Czy to może mieć jakiś związek z tą sytuacją?Gdy wchodzę na konto Microsoft są tylko dwie opcje :karta kredytowa i paypal.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dolicz do rachunku w Orange

Nie, to oddzielna pula blokad.

A jaki masz język na koncie Microsoftu? czy masz ustawiony adres? jeśli tak, to adres w Polsce czy gdzieś za granicą?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

Na koncie Microsoft mam ustawiony język Polski,czy mogę zapytać o jaki adres chodzi?Bo nie za bardzo się orientuje w tym temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dolicz do rachunku w Orange

Długo tłumaczenia, na 99% adres jest dobry.

A spróbuj nieco inaczej. Wybierz "produkt" który chcesz kupić. Naciśnij guzik kup, potem wybierz inne opcje, dalej telefon komórkowy.

Jeśli to nie działa, to podaj na jakim urządzeniu próbujesz (komputer - która wersja Windowsa, konsola - jaka? , telefon - jaki model?).
Anonim

Nie dotyczy

Dolicz do rachunku w Orange


bruno napisał(-a):

Witam,posiadam telefon w abonamencie ORANGE LOVE.Chciałbym zapytać o to czy mogę robić zakupy w np Microsoft Store które będą doliczane do mojego rachunku za telefon . Według instrukcji najpierw powinienem uruchomić tą usługę na moim koncie Microsoft ale nie ma opcji  żeby dodać telefon.Mam zainstalowany Windows 10.


@bruno, czy ta podpowiedź-kupuj w sklepie Microsoft Store i rozliczaj się przez komórkę ułatwi Ci zakupy?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange

ok wszystko poszło gładko ale przy opcji ostatniej czyli KUP przychodzi sms tej treści :Blokada aktywna na twoim numerze uniemożliwia skorzystanie z uslugi .Zakupy próbowałem robić z PC który ma zainstalowany Windows 10. Telefon mam w abonamencie Orange Love ,jest to Nokia 8 z android 7.1.1

Anonim

Nie dotyczy

Dolicz do rachunku w Orange


bruno napisał(-a):

ok wszystko poszło gładko ale przy opcji ostatniej czyli KUP przychodzi sms tej treści :Blokada aktywna na twoim numerze uniemożliwia skorzystanie z uslugi .Zakupy próbowałem robić z PC który ma zainstalowany Windows 10. Telefon mam w abonamencie Orange Love ,jest to Nokia 8 z android 7.1.1


@bruno, wyłącz blokadę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Dolicz do rachunku w Orange