Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

[edit] ► Jak się okazało w dalszym toku dyskusji - w pytaniu chodziło o plan Orange Biz Krajowy, dlatego skorygowałem także tytuł niniejszego tematu - Moderator Wiktor ◄

 

Jak mogę włączyć dodatkowy internet w ofercie Orange Biz krajowy? Kiedyś wysyłałam SMS DODATKOWY INFERNET na 80065 teraz nie działa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

Zadzwoń na *600 lub przez mój Orange można to zlecić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

@Vajolet_  od kiedy masz komórkę w pakiecie? Pytam, bo chyba trzeba sprawdzić jaka promocja obejmuje twój abonament, bo zakładam, że masz abonament. Jeśli dobrze pamiętam to w moim abonamencie mam opcją automatycznego uruchomienia dodatkowej puli (chyba 5 GB) za 10 zł, która może być powtórzona, a po nich uruchamiać się miało LTE bez limitu..


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

Złe wpisałam mam Orange Biz krajowy. Przepraszam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

Zadzwoń na *600 lub przez mój Orange można to zlecić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

@Vajolet_  z tego co się orientuję, to Orange Love jest też w opcji dla Firm. Powtórzę, co i jak jest w ramach danego pakietu wynika z obowiązujących w czasie podpisani umowy cenników, z uwzględnieniem innych rozwiązań opisanych w regulaminie promocji...

 

Dopowiem, po pobieżnej lekturze jakiegoś regulaminu promocji Orange Love dla Firm, że tam też jest mowa o dodatkowo płatnych (po 10 zł) dwóch pakietach 5 GB uruchamianych po zużyciu wcześniejszego, w tym podstawowego z umowy.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Dodatkowy internet na komórce [Orange Biz krajowy]

@Vajolet_

Czy któraś z udzielonych wyżej odpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna? Jeśli tak - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.