Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

Witam, mam następujący problem. Wysyłając SMS-y na usługi (np SMS o treści pomagam) dobija mi wyznaczoną kwotę do płatności abonamentu, zamiast brać te pieniądze z konta. Jakiś czas temu (inna umowa) pieniądze były brane z konta, a teraz .......

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

zmieniłeś aboanment ostatnio ? Przedłużałeś umowę ?

Ano tak inna umowa.

W nowych planach tak już jest

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

zmieniłeś aboanment ostatnio ? Przedłużałeś umowę ?

Ano tak inna umowa.

W nowych planach tak już jest


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

@Mentosik ja nie pamiętam żeby SMSy premium pomniejszały środki z abonamentu. Czym innym jest "zużywanie" środków w ramach pakietu na kartę.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

Może to jeszce był jakiś MIX ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

Chyba że MIX...

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dobijanie pieniędzy do abonamentu

Mam Smart plan LTE dodatkowy, mam nielimitowane smsy, dzwonienie na telefony komórkowe (nie stracjonarne), internet GB, 40 zł co miesiąc, wysyłając SMSa (premium?) Za 4 zł zamiast odjąć z konta 4zl: 36zł to dobija mi do konta 44zł

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Dobijanie pieniędzy do abonamentu


@Mentosik napisał:
Pokaż szczegóły
Mam Smart plan LTE dodatkowy, mam nielimitowane smsy, dzwonienie na telefony komórkowe (nie stracjonarne), internet GB, 40 zł co miesiąc, wysyłając SMSa (premium?) Za 4 zł zamiast odjąć z konta 4zl: 36zł to dobija mi do konta 44zł

To wszystko jasne! Też mam ten plan. Wg cennika (rozdział: 5. Opłaty za połączenia z numerami specjalnymi, SMS-y oraz MMS-y specjalne) tego typu SMS-y są poza abonamentem i będą widoczne, np. w apce Mój Orange, w sekcji Ponad abonament:

kafelek w apce Mój Orangekafelek w apce Mój Orange

I też mnie bardzo ciekawi, jaki plan posiadałeś, z jakiej oferty wcześniej korzystałeś (?) 🙂

 

[edit]

Jeszcze chciałbym Cię zachęcić do oznaczenia posta, który Twoim zdaniem suma sumarum okazał się  przydatny. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.