Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długi czas oczekiwania na zamówienie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Długi czas oczekiwania na zamówienie

Dzień dobry. 29 kwietnia złożyłam zamówienie na nowy numer ze smartfonem. Dostawa do salonu Orange. Od tamtego czasu jestem zbywana na infolinii i czacie że przesyłka została wysłana. A tak naprawdę to jakby się zagubiła bo nic nie wiadomo. Status dostawy widnieje jako „brak”, a zamówienie niby cały czas w realizacji. Umowa została podpisana przeze mnie elektronicznie. Czy da się jednak coś więcej dowiedzieć? Czy ktoś miał podobny problem?

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Długi czas oczekiwania na zamówienie

@parcheniaksara , napisz bezpośrednio na maila sklep@orange.pl


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Długi czas oczekiwania na zamówienie

@parcheniaksara Wydaje mi się, że najszybciej uzyskasz informację/złożysz reklamację itp w Salonie, który podałaś jako docelowy do odbioru sprzętu. To Oni powinni najwięcej wyczytać z systemów, a przy okazji pomóc rozwiązać problem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Długi czas oczekiwania na zamówienie

@parcheniaksara jeżeli zamówienie z odbiorem w salonie, to jeśli sprzęt nie zostanie odebrany w określonym terminie, to umowa wejdzie w życie bez urządzenia. Powinien też przyjść SMS z informacją o potwierdzeniu daty do kiedy należy odebrać urządzenie. Osobiście, to bym od takiej umowy odstąpił, ponieważ była podpisaną poza siedzibą operatora, więc przysługuje 14 dni na odstąpienie.

Polecam ewentualne ponowne zamówienie z dostarczeniem przez kuriera. Z salonem miałem problemy i więcej tej drogi dostarczenia sprzętu nie wybiorę.

Anonim

Nie dotyczy

Długi czas oczekiwania na zamówienie

Dobrze @ketrasaArtur piszesz. Umowa wejdzie w życie bez telefonu więc jak są problemy lepiej złożyć odstąpienie. Dodam jeszcze, że zwykle dostawa kurierem czy do paczkomatu jest szybsza niż do salonu (chodź wiadomo wiąże się z opłatą).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Długi czas oczekiwania na zamówienie

@Anonim lepiej zapłacić kurierowi, niż tracić czas w salonie. Zresztą dojazd do salonu również kosztuje, a kurier dostarcza do ręki. Często mi się zdarza, że od kuriera odbieram paczkę po drodze, jak wracam z pracy do domu. Nigdy nie było problemu. 

Anonim

Nie dotyczy

Długi czas oczekiwania na zamówienie

@ketrasaArtur Ja osobiście preferuję paczkomaty. Pracuje zdalnie ale nie zawsze jest jak od roboty się oderwać. Paczkomat mam teraz 150.m od domu (wcześniej miałam .3 inne max 5 minut na piechotę). Odbieram kiedy mi pasuje. Każdy ma jakieś preferencje.