Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX - nie mogę uzyskać kodu do aktywacji


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

HBO MAX - nie mogę uzyskać kodu do aktywacji

Od dwóch miesięcy walczę z Orange o uruchomienie usługi. Przedłużyłem umowę i specjalnie wybrałem wyższy abonament, żeby mieć dużo danych. Jednak od dwóch miesiący Orange mnie zbywa, że wina leży po stronie HBO Max.

Dzi jednak dostałem odpowiedź od HBO Max

 

"

Dzień dobry,   
dziękujemy za kontakt z obsługą klienta.


Uprzejmie informujemy, że nie są nam znane problemy z uzyskaniem kodów aktywacyjnych od HBO Max na rzecz operatorów.

 

Dane do rejestracji konta zapewnia dostawca usługi, który posiada w swojej ofercie możliwość aktywowania subskrypcji w ramach abonamentu.

 

Kod do rejestracji konta HBO Max poprzez Orange można znaleźć również w aplikacji Mój Orange i Orange Flex, lub uzyskać SMSem.


W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. 

Serdecznie pozdrawiam,"

 

Co mam dalej robić? 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

HBO MAX

@neik80  idź z odpowiedzią  do Salonu Orange. Tam Cię już nie splawią. Masz w ręku argument. Pisz reklamację pisemną


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

HBO MAX

A co da mi napisanie reklamacji? 

5zl za HBO? Które nie doliczają na razie do faktury. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

HBO MAX

@neik80  jest to jakiś pomysł na załatwienie sprawy. Przecież po to piszesz..


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22058
  • 181

HBO MAX

@neik80 

Konkretnie na czym polega Twój problem? Nie masz aktywnego pakietu HBO w umowie z IP TV czy nie możesz uzyskać kodu do aktywacji konta HBO MAX, mimo iż dostęp do kanałów HBO w ramach swojej usługi telewizyjnej posiadasz?

Jeśli to pierwsze, to najczęściej z aktywacją usługi nie ma problemu z poziomu dekodera, MO a w ostateczności przez czat z BOK. Byłoby bardzo dziwne gdyby Tobie to się nie udało w żaden sposób. Gdyby mnie spotkała taka sytuacja monitowałbym BOK na czacie do skutku.

Jeśli to drugie, to był niedawno wątek dotyczący przejściowych problemów z generowaniem tych kodów, być może problem powrócił.

https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Chat-z-doradc%C4%85-problem-z-dostarczeniem-kodu-do-HBO-MAX/td-p...

Jeśli to o to chodzi, to nawet w salonie nic mi nie pomogli, dopiero kiedy system nico się odblokował, kod ujawnił się w MO. Dobrze jest też uważnie przejrzeć ten poradnik, tam jest krok po kroku opisana cała procedura i wskazane miejsca gdzie kodu szukać.

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telewizja/Jak-zarejestrowa%C4%87-si%C4%99-w-HBO-MAX/ta-p/23383...

 

Co do reklamacji to nie za bardzo rozumiem co chcesz reklamować, ale oczywiście zawsze możesz to zrobić. Jednak pamiętaj żeby opisać problem bardziej szczegółowo niż zrobiłeś to tutaj.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

HBO MAX - nie mogę uzyskać kodu do aktywacji

Nie mogę uzyskać kodu do aktywacji. Później poczytam co podesłałeś. Dzięki wielkie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22058
  • 181

HBO MAX - nie mogę uzyskać kodu do aktywacji


@neik80napisał(-a)

Nie mogę uzyskać kodu do aktywacji. Później poczytam co podesłałeś. Dzięki wielkie. 


Nie musisz się spieszyć. Nie ma za co. Powodzenia.