Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji?


Piotrekk85 napisał(-a):
A w innych kanałach sprzedaży poza stroną www nie ma innych promocji?

Wczoraj t.j.28.09.2017 rozmawiałem ze sprzedawcą w sklepie Orange. Aktualnie mam internet domowy do 10MB / chociaż max. mogę mieć do 80MB/i mam telefon stacjonarny za 32,36zł .Umowy odpowiednio: internet do 9 listopada 2017,telefon stacjonarny aż do 28.02.2018r - z którego przy okazji promocji internet 1/17 i promocji na utrzymanie łącza 2/17,  chciałbym wcześniej zrezygnować.Kolega sprzedawca poinformował mnie , że nic nie stoi na przeszkodzie abym mógł skorzystać z obydwu promocji w opcji do 10MB przy opłacie 39,99 zł przez 24 miesiące.Spytałem a co z karą za zerwanie usługi telefonu stacjonarnego/umowa do 28.02.2018r,/otrzymałem odpowiedz , że kary nie będzie.Dla mnie to dziwne , miał telefonować do mnie dzisiaj , czekam ........?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji

Kara za zerwanie umowy to 30 zł za każdy mc do końca umowy. Chyba chodzi ci o promocję LOVE telefon + neostrada, w takim przypadku mussz rozwiązać umowę na stacjonrny ale będzie kara. Bez kary możesz przejść do Love Neo+Tel+TV+Stacjonarny

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji?

Telefon stacjonarny to plan na każdą kieszeń czy inna oferta?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji

@Piotrekk85: Telefon stacjonarny to ,,Plan na każdą kieszeń"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji

To nie wiem czy jest taka opcja. W tej promocji przy umowie dwuletniej kara to po 20 zł za każdy miesiąc do końca umowy. Rezygnujesz i będziesz płacił mniej - z punktu widzenia operatora to byłoby dziwne.

Daj znać jak sprzedawca się skontaktuje.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji

Dam znać!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Czy możliwa jest wcześniejsza rezygnacja z tel. stacjonarnego, tak by skorzystać z obecnej promocji

Kara za zerwanie umowy to 30 zł za każdy mc do końca umowy. Chyba chodzi ci o promocję LOVE telefon + neostrada, w takim przypadku mussz rozwiązać umowę na stacjonrny ale będzie kara. Bez kary możesz przejść do Love Neo+Tel+TV+Stacjonarny