Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

@grzesiekwwa1Ja bym się skupił nad zaplata abonamentu i tej wysokiej opłacie a darował bym za polaczeniem do BOK 

Poczytaj tutaj http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/786803,dostales-za-wysoki-rachunek-od-operat...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Witam ponownie. Mamy dziś 03.05. a faktury korygującej nadal nie ma, olbrzymia kwota do zapłaty rośnie a konsultanci Orange nadal nie wiedzą kiedy będzie 😕 

W czasie rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego wyszedł kolejny błąd umowy a dokładniej, każdy z moich trzech numerów miał posiadać 10 gb miesięcznie, okazało się jednak że na jednym z numerów jest dostępne tylko 5 gb. Po kontakcie z bok, wmawiano mi że musiałem źle zrozumieć przedstawianą ofertę. Napisałem kolejną reklamację (w dwa m/c już pięć reklamacji) i czekamy ...   

Mam pytanie do osób znających się na umowach i ich rezygnacjach. Czy w w/w opisanych błędach i problemach jakie przysporzył mi Orange i jego pracownicy, mogę napisać rezygnację z umowy z winy Orange ?? Po prostu nie mam już siły, nerw oraz czasu na pisanie kolejnych reklamacji i chciałbym przejść do innego operatora nawet gdybym musiał płacić trochę więcej za faktury.

Anonim

Nie dotyczy

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

@grzesiekwwa1W tak trudnej sprawie ja bym się zgłosił do federacja konsumentow samemu będzie Ci ciężko rozwiązać sprawę z Orange.

A czy dostałeś już odpowiedz na pierwszą reklamacje na piśmie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Tu jest problem kwoty, dosyć wysokiej. Standardowo doradcy czy nawet kierownicy nie mają uprawnień by akceptować korekty na ponad 100 tysięcy. Podejrzewam, że to krąży służbową ścieżką do jakiegoś wysokiego stopnia dyrektora lub jest u Pani Wiceprezes, ew. leży to gdzieś w finansowym bo uzyskanie zwrotu vatu nie jest takie proste jak kiedyś. Sugerowałbym poszukać pomocy przez Rzecznika Orange na Twitterze https://twitter.com/rzecznikorange lub mail wojciech.jabczynski@orange.com lub napisz maila do biura prasowego biuro.prasowe@orange.com

Bo niestety pewien "beton" w Orange ciężko przebić.

Co do rezygnacji z umowy: opisane sytuacje nie uprawniają Cię to rozwiązania umowy bez kary. Takie sytuacje są ściśle określone w umowie i regulaminie. Trzeba to reklamować. Ew. możesz w reklamacji złożyć reklamacji takie oczekiwanie ale to jest ryzykowne. Po nawet jeśli nawet będzie zgoda, to wypowiedzenie umowy oznacza utratę numeru. Więc może lepiej formułować oczekiwanie aby numer był zmigrowany do oferty na kartę bez kary (co w Orange jest trudniejsze do uzyskania), wtedy z numerem można robić co się chce. Ew. jeśli przez sytuację ponosisz jakieś wymierne straty, to możesz zwrócić się o ich zwrot. Ale to musi być dosyć wymierne i powiązane z powstałą sytuacją.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Dziękuję za adresy mailowe, do których można się zgłosić o pomoc. Oczywiście już napisałem z prośbą o pomoc, opisując jednocześnie zaistniałą sytuację. Mam nadzieję, że kogoś zainteresuje moja sprawa i postara się mi pomóc. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Jeżeli chodzi o korektę, nadal na nią czekam. Na dodatek dzisiaj zablokowano mi na wszystkich trzech numerach możliwość wykonywania połączeń wychodzących. BRAWO ORANGE !!!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Daj znać jak się sytuacja rozwija.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

W dniu wczorajszym otrzymałem telefon od wielce zapracowanych pracowników Orange z informacją, że faktura korygująca już jest widoczna na moim koncie na Orange.pl  Do tej pory nie mogę uwierzyć że już się wszystko szczęśliwie zakończyło 🙂 

1.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

No super, że w końcu jest pozytywny finał.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

@grzesiekwwa1

cieszę się, że sprawa znalazła swój szczęśliwy finał 😉 Jeżeli któraś odpowiedź była pomocna, to - śmiało! - zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłaś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

😉