Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Mam upust Orange Open 65 zł za 5 komórek i jedną usługę stacjonarną - światłowód(Telefon HD + Neostrada + TV), jeden abonament mam na rok wyzerowany.

Na infolinii otrzymałem informację, iż przedłużając umowę na jedną z komórek mogę odznaczyć brak zgody na Orange Open i wtedy upust pozostaje po staremu 65 zł. W pierwszej chwili byłem zadowolony i zakończyłem rozmowę, jednak po zastanowieniu nie bardzo rozumiem jek to działa, a na dodatek na próbę rozpoczołem zamówienie (bez finalizacji) i nigdzie nie widziałem opcji rezygnacji z Orange Open.

Druga kwestia. Jeżeli po upływie bezpłatnego roku na abonament (za światłowód) przedłużę jakiś numer i zdecyduję się na Orange Open II czyli 30 zł to uzyskam również Orange Open Extra, czy też nie bo dostałem wcześniej 12 miesięcy bezpłatne (to się inaczej nazywało na pewno nie OO Extra)?

Może to ktoś rozjaśnić?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

"zrezygnować wysyłając SMSa po przedłużeniu umowy" zrezygnuję i to jednoznaczne, że pozostanę w Ornage Open poprzednim i 65 zl upustu miesięcznie?

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

1) brak zgody Orange Open oznacza, że nie będzie przeliczenie na nowe warianty (przy przedłużeniu jest to zwykle w podsumowaniu zamówienia i usługach dodatkowych)
2) co do drugiej kwestii - to jak wróżenie z fusów - na dziś powinno to się udać, ale to może ulec zmianie, więc gwarancji nie masz.

PS. Czemu nie chcesz zmienić na nowe warunki?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

@Janusz6 z rabatu Orange Open II będziesz mógł zrezygnować wysyłając SMSa po przedłużeniu umowy. Co do pozostałych kwestii to sprawdzę je jutro dla Ciebie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

"zrezygnować wysyłając SMSa po przedłużeniu umowy" zrezygnuję i to jednoznaczne, że pozostanę w Ornage Open poprzednim i 65 zl upustu miesięcznie?

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Tak, dokładnie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

"PS. Czemu nie chcesz zmienić na nowe warunki?"

Nowe qarunki to upust 30 zł stare to 65 zł. Czy może coś źle liczę?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Właśnie dlatego mam Orange od początku i nie zmieniam. Jest super kontakt z pracownikami, jedynie system jest czasem nie do :ogarnięcia", ale to tylko z powodu dużej ilości promocji.

Dziękuję za odpowiedź.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Ale możesz zyskać Orange Open Extra na stary lub nowy numer. Nie wiem jaki masz najdroższy abonament. Zwykle wtedy wychodzi więcej.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Tak jak napisał @Piotrekk85. Przedłużając umowę na jednym z numerów możesz otrzymać rabat Orange Open Extra, 50% rabatu na abonament lub 100% w zależności, który plan wybierzesz. Pamiętaj jednak, że ten numer nie będzie już brany pod uwagę przy wyliczaniu rabatu Orange Open II.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Czy jest możliwość pozostanie przy starym Orange Open

Zawsze wybieram plan prawie najtańszy (dotychczas to było 49 zł z telefonen, a teraz od 40 zł miesięcznie) i wykonując połączenia bez ograniczeń moje dopłaty na 5 numerach średnio nie przekraczeją 10 zł miesięcznie.

W takim wypadku miałbym przez 12 miesięcy upust Open Eksta jakiej wysokości? Abonamet wyniesie 35 zł plus telefon wybiorę raczej za 15 zł, to daje razem 50 zł miesięcznie. Ten upust będzie obowiązywał 12 miesięcy. Co po 12 miesiącach, przedłużając kolejną umowę mogę dostać znowu upust, czy też upust będę mógł otrzymać dopiero po 24 miesiącach tzn. po zakończeniu umowy na którą dostałem Open Ekstra? Jeżeli jest to 24 miesięce to nie opłaca mi się rezygnować ze starego Open który mam 65 zł, jeżeli będę mógł za 12 miesięcy skorzystać z kolejnego to mi się opłaca przejść na nowy.