Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa na abonament w elektromarkecie !


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Umowa na abonament w elektromarkecie !

Witam. W sierpniu tego roku podpisałem umowę na abonament w Media Expert. Z racji że posiadam już usługi w orange (tel. stacjonarny, neostradę i tel na abonament) miałem uzyskać na podpisywaną umowę 50% rabatu z tytułu Orange Open na abonament przez cały okres trwania umowy tj zamiast płacić 70 zł miało być 34,99 zł. W sklepie oczywiście zarzekali się że wszystko będzie dobrze, że uaktywni się to od drugiego rachunku. Ale tak się nie stało. Podpisując umowę 10 razy się pytałem czy jest ok Pan mówił, że tak. Pokazywał na umowie że nie ma nigdzie jasno o tym napisane ale na 100 % będzie. Czy jest szanse abym jeszcze uzyskał jakoś ten rabat?
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Umowa na abonament w elektromarkecie !

Zadzwoń do BOK w celu wyjaśnienia sytuacji. Zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i możesz z niej bezpłatnie skontaktować się z doradcą - zajrzy on w system i Ci wszystko wyjaśni.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na abonament w elektromarkecie !

Tutaj masz pełen regulamin przyznawania rabatów.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Umowa na abonament w elektromarkecie !

Złóż reklamację na stronie Mój Orange, w zakładce Zgłoś Sprawę.

Opisz sytuację, i poproś o włączenie rabatu Orange Open Ekstra.

 

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu maksymalnie 30 dni, ale zwykle trwa to nie dłużej niż tydzień. Jeśli nie korzystasz na innym numerze z Orange Open Ekstra, to podejrzewam (nie zajmuje się abonamentami, więc nie znam dokładnie zasad), że nie powinno być problemów 🙂


@Anonim, chodzi o Orange Open Ekstra, nie Orange Open II 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na abonament w elektromarkecie !

@Jarek już poprawione 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Umowa na abonament w elektromarkecie !

Czy trzeba reklamacji?
Może warto upewnić się czy wszystkie Twoje usługi komórkowe są na jednym rachunku.
Stacjonarne są też na Ciebie?

Kontakt z BOK na pewno da Ci odpowiedź, ale może uda się załatwić sprawę bez reklamacji.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Umowa na abonament w elektromarkecie !

@Piotrekk85, obawiam się, że w tym wypadku, kontakt z infolinią dałby tylko tyle, że to pracownik przyjąłby reklamację, ale mogę się mylić - nie zajmuje się ofertą abonamentową (dziś mam wolne, to nawet nie jestem w stanie tego sprawdzić :)).

 

Oczywiście kontakt z infolinią nie zawadzi. Jeśli masz smartfona, warto skorzystać z opcji bezpłatnego połączenia z infolinią z aplikacji Mój Orange, zaś w dni robocze od 7 do 21:30, także z czatu z konsultantem.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na abonament w elektromarkecie !

@Jarek Nie ma potrzeby uruchamiania aplikacji Mój Orange, żeby skorzystać z darmowego połączenia.