Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Możesz przedłużyć na samą komórkę. Internet po odłączeniu można zamówić jedynie na nowo ale parę dni będzie przerwy.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Czy przenoszac numer komórkowy z Orange Love mialem obowiązek złożyć wypowiedzenie na pozostale usługi? Przeniesienie numeru 19.05.2019, z dniem końca umowy. Przeniesienie zlecone 03.04.2019. Mimo uzyskania informacji w salonie i między innymi na tym forum, że nie, przedłużono mi umowe na uslugi stacjonarne w FunPacku + kosmiczne faktury. Odwołanie nic nie dało.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Złóż odwołanie do UKE. Umowę masz na pakiet. Ew poproś o cennik na podstawie którego liczono opłaty. Cennik Love nie ma pojęcia jak funpack. On jest powiązany z komórką której nie masz.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Też na to liczyłem.

 

Mam co prawda w Orange Love na razie mam 2 nr komórkowe  + internet LTE. 18.07 ma być migracja  2 nr do konkurencji. Internet niby ma być odłączony z automatu.

 

Wynika to z formularzu wypowiedzenia Orange Love https://orange.binaries.pl/bw//20155/390030/7668/formularz-oswiadczenie-o-rezygnacji-z-uslug_1.1_.pd...). Dosłownie " rezygnując z Orange Love rezygnujesz ze wszystkich usług w pakiecie", czyli Orange Love jest liczony jako jeden pakiet usług, więc jeżeli wypowiedzasz coś z zestawy Orange Love wszystko inne ma być też odłączone.

 

Wniosek o przeniesieniu jest równoznaczny wypowiedzeniu. Ale już sam nie wiem...      


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Problemem jest to że w Orange jest bałagan i wewnętrzna procedura jest nieco sprzeczna z umową i regulaminem. Poza tym mam nadzieję że rozmawiamy o Love dla klientów indywidualnych bo w firmowej ofercie bywa inaczej.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

U mnie Love dla klientów indywidualnych. To jednak lepiej było złożyć wypowiedzenie?  Jakoś można dostać potwierdzenie że będę miał Internet 4G odłączony 18 lipca, bo też nie wyobrażam jaką kwotę na fakturze od Orange się spodziewać po tym terminie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32318
  • 36183
  • 1366

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Problemem jest to, że jak złożysz wypowiedzenie to proces MNP powinien być anulowany na mocy innych przepisów. Tu złotej rady na święty spokój nie ma.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dzięki za radę, nawet w tym wątku wiedziałem że ktoś najpierw dostał sms że nr będę przeniesiony, a potem   wypowiedział umowę na internet z pakietu Orange Love. Dla mnie jest ważne zachować 2 nr, ale wydaje się sprawa z Orange Love jest trochę dziwna i tak nie dobrze i tak złe... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

No się stało albo nie stało, jak tutaj mówili. Po przeniesieniu nr do konkurencji 18 lipca Internet Orange Love pozostał. Cena nie kosmiczna, ale  komicznie - mam zestaw Orange Love z jednej usługi. Firma chyba żartuje ze swoich klientów. Już nie mówię o różnych wersjach 1) jedna na czacie 2) w salonie 3) przeczytałem tutaj. A rzeczywistość okazała się jeszcze inna, braknie mnie słów. Złożyłem reklamacje na odpowiedź mam czekać 7 dni. Zobaczę co dalej. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Jak zakonczyla się sprawa?

Ja właśnie walczę o rozpakietowanie love 4g. I co konsultant to inna wersja.

 

Chcę przenieść nr komórkowy do nju,a z internetu zrezygnować.