Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


@Ronnapisał(-a)

Partner Detal ?? Słyszał ktoś coś ?? Emotikon: Szczęśliwy


Jak wygooglujesz, to się dowiesz. Po Krajowym Rejestrze Sądowym najpewniejszy trop. Musisz wiedzieć czego szukasz, bo mylących nazw jest wiele. Ostatnio nawet spotkałem logo, które mógłby ktoś sądownie podważyć, jeśli jest to znak zastrzeżony. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Podobno bezpośrednio z Orange Światłowód. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

od dzis mozesz odłączyc nr komorkowy od love.

aby to zrobic musisz podpisac aneks na plan komorkowy.

reszta uslug zostanie wylaczona.

wlasciwie to zadne rozwiazanie bo np chce miec fanpacka i nr na karte.
o ile funpacka zaloze nowego (walka o nr voip jezeli komus zalezy) to nr kom. nie przeniose na karte.

żenada a do tego oferta śmieszna

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@s_a_t_a_n , a gdzie to wysznupałeś, że można komórkę odseparować, a resztę wyrzucić? Jakieś info?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Ja złożyłam wniosek o przeniesienie nr telefonu na kartę u konkurencji i już mam potwierdzenie, że z końcem umowy nr telefonu zostanie przeniesiony, a co do internetu to składam normalnie wypowiedzenie. Później jeśli dostane dobra ofertę zamierzam z tym nr telefonu wrócić znowu do Orange. Tak mi doradzili w salonie i jak widać się udało.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Odseparowanie jest możliwe na drodze reklamacji - i nie jest to łatwe - mi zajęło to kupę czasu, maili itp..... bardzo trudna sytuacja .... 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dokładnie to samo mówili mi w salonie, dlatego zrobiłam inaczej i przeniosłam nr na kartę do konkurencji.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Potwierdzam od dziś oficjalnie można rozbundlować Orange Love. Można zostawić abonament komórkowy i zrezygnować z usług stacjonarnych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dziś same dobre wiadomości od Orange. Słuchają jednak głosu z NOEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Ja wczoraj rozmawiałam z pracownikiem infolinii i usłyszałam, że nie da się uciec przed orange love. Kończy mi się umowa w maju, więc dzwoniłam, żeby porozmawiać o warunkach nowej umowy. Interesuje mnie tylko telefon (love wzięłam, bo zostałam wprowadzona w błąd, karta SIM z internetem leży nieużywana od samego początku...). Usłyszałam, że albo przedłużam umowę na love albo anuluję wszystko i tracę numer (który w orange mam od >15 lat). Absurd.

 

Jest jakiś oficjalny komunikat o możliwości rozłączenia, na który mogę się powołać?