Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Jakby Max wszystkich obsługiwał to zapewne taka by była 😉 Wszędzie skąd mam info, ta sprawa jest rozpatrywana jak wyżej. Kilka spraw widziałem w tym temacie, ale przy żadnej nie było pozytywnej odpowiedzi na "rozpakietowanie".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Poza tym zapisy że Love jest pakietem nie znajdują się w regulaminie, a w samej umowie. Przynajmniej jeśli chodzi o regulaminy Love obowiązujące 2 lata temu.

A czemu do połowy grudnia takie zlecenia/zgłoszenia/reklamacje były realizowane?

 

@Ron podpytaj się Wojtka jeszcze raz czy info z tt jest aktualne.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Przy brak możliwości technicznej jak najbardziej jest możliwe. Co do innych, to powiedzmy że słyszałem, ale nie widziałem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@bluesmanniak   O siebie 🙂 Niedługo też mi się kończy Love, ale raczej nie mam powodów już do niepokoju 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Wojciech - jaki masz interes w tym że wprowadzasz ludzi w błąd ??

Czy wiesz że Twoja działalność jest na szkodę firmy???

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@BORAX a co się zmieniło, że niepokój cię już opuścił? Pytam, bo mi za 4 miesiące też kończy się LOVE 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

jest duży problem z rozpakietowaniem - ja walczę drugi tydzień


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Rozpakietowanie rozumiane jako rozdzielenie usług stacjonarnej i mobilnej nie było możliwe i prędko nie będzie. Zachowanie komórki z migracją na prepaid i rezygnacją z części stacjonarnej do końca 2018 było normalnie robione. Niestety beton w Orange stwierdził, że proces reklamacyjny w którym było to robione nie jest właściwy (bo nie ma błędu ze strony Orange). Tu pełna zgoda. Tylko zostawianie klientów na lodzie nie wskazując innych procesów które mogłyby to obsłużyć. Najciekawsze jest to że sporo doradców (infolinia/salon) może samodzielnie to zrobić ale niestety instrukcja przeklikania tego jest wielką tajemnicą. Sugerowałbym pisać wtedy do biura prasowego lub różnych dyrektorów którzy mogą pomóc i w trybie interwencji będzie to wykonane.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Składając wniosek o przeniesienie do innej sieci nie przejdzie ??


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Na infolinii w Orange ludzie dostali wręcz przykaz jak mają odpowiadać klientom w tej sprawie - czyli bardzo delikatnie mówią że nie ma "żadnej" możliwości - co oczywiście jest wprowadzaniem w błąd ludzi - i niestety to działa bo większość ludzi po prostu odpuszcza.

 

Ja ze swej strony powiem tak - DA SIĘ przedłużyć sam numer bez internetu czy innej składowej pakietu!

Wszystko dokładnie opiszę jak będę miał to na papierze.

 

Teraz nie piszę o szczegółach bo na forum tutaj oprócz zainteresowanych są też "jawni woprowadzacze w błąd".