Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Właśnie jestem w trakcie czwartego oczekiwania na próbę połącznia z konsultantem. Każde oczekiwanie trwało około 21 minut z rożna ilością sekund. Teraz jestem podczas rozmowy. Jednak być może udało mi sie zareklamować koszt tych prob oczekiwania za polaczenie. Kiedyś jak nie było jeszcze max-a można było włączyć funkcje oddzwoń do mnie. Co zwykle miało miejsce do 24 godzin. Szkoda, że tego nie ma. Obsługuje mnie bardzo miły Pan z olbrzymia cierpliwością. Ale po co to pisze - proszę zmiencie te melodyjke bo ona jest od dziesięcioleci - proszę 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Złożyłem reklamacje która została uznana, i koszty zostały anulowane w całości. Łącznie z kosztami rozmowy z konsultantem. Temat zamknięty. Dziękuję za uwagę. Pomysły złożone, ze średnim odzewem 😉 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

@jerzysd daj jako pomysł. Zagłosuję. Dziś też miałem długie oczekiwanie na infolinii.

 

Tu link do utworzenia nowego pomysłu:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Po to czekasz, słuchasz muzyki , słuchasz reklam, aby czas połączenia leciał a Ty Płacił. 

Połączenie takie powinno odbywać się bezpośrednio i być naliczane od chwili prowadzonej rozmowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Złożyłem reklamacje która została uznana, i koszty zostały anulowane w całości. Łącznie z kosztami rozmowy z konsultantem. Temat zamknięty. Dziękuję za uwagę. Pomysły złożone, ze średnim odzewem 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Ja dzwonię na numer 510 100 100. Z komórki. Mam ją w Play na kartę. I do tego pakiet bez limitu za 25 zł. Więc nie mam problemu, że mi szybko zjada minuty. Bo jest to normalny numer komórkowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Chyba na infolinii Orange nastąpiły jakieś zmiany. Jak dzwonie z numeru z poza Orange, to bardzo długo oczekuję na połączenie, z numeru Orange połączenie nastąpiło natychmiast.

 

____________

* Wątek (oddo), ze względu na poruszaną problematykę, przeniesiono z tematu Pogaduchy 2.0 - Wiktor

Anonim

Nie dotyczy

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

@ketrasaArtur  tak to bywa 😃

Dzwoń że złotego numeru, to odbiorą od razu, nawet jak to T-Mobile 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

@Anonim numer jest bardzo złoty: 57X XXY YYY, ale też długo czekam na połączenie.

Anonim

Nie dotyczy

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

@ketrasaArtur  ja mam 600 xxx yyy i respekt, jak dzwonię do swojej czy innych sieci 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem na numer biura obsługi

Dziś znowu straciłem około 3 minuty połączenia, bez skutku czekając na połączenie z konsultantem. W tym większość czasu walcząc z przejściem przez Max-a